Očakávaný horor o pristaní mimozemšťanov, Greyhill Incident, príde aj na konzoly

Očakávaný horor o pristaní mimozemšťanov, Greyhill Incident, príde aj na konzoly
15:50, 05.12.2022

Greyhill Incident je príbehová survival-hororová hra, ktorá sa odohráva na začiatku 90. rokov. Ako Ryan Baker, vybavený bejzbalovou palicou a niekoľkými nábojmi do svojho verného revolvera, sa v príbehu vydáte naprieč atmosférickou štvrťou Greyhill, ktorú napadli mimozemšťania.

Nedávny nárast paranormálnych aktivít v posledných dňoch presvedčil vystrašených a teraz už paranoidných obyvateľov Greyhillu, že sú medzi nimi Mimozemšťania. Nikomu nedôverujú. Malá štvrť Greyhill sa bojí prehovoriť a zo strachu, že ich pošlú na psychiatriu, sa vyhýbajú volaniu na políciu. Sami sa pripravujú tak, že si zadebnia okná a založia susedskú hliadku.

Ryan Baker sa pokúša prejsť cez štvrť Greyhill, aby zachránil suseda, ktorý má vážne problémy. Nájdite užitočné predmety, vyriešte hádanky a stretnete ďalších ľudí, zatiaľ čo budete bojovať o prežitie invázie a sprevádzať Ryana cez susedstvo. Plazte sa cez otvorené priestory Greyhillu. Preskúmajte domy a stodoly a hľadajte muníciu.

Greyhill Incident príde v druhom kvartále roku 2023 a to nie len na PC, ale aj na next-gen konzoly. Nižšie si môžete pozrieť aktuálny a k tomu aj jeden starší trailer.


DALŠÍ

CGwillWin