Odhalte víc z One Piece Odyssey s novou ukázkou Water Seven

Odhalte víc z One Piece Odyssey s novou ukázkou Water Seven
10:24, 22.11.2022

V titulu One Piece Odyssey hráči prožijí dobrodružství ve světě "Memoria", světě vzpomínek na Straw Hat Crew, z nichž některé se odehrávají ve Water Seven, ve kterém budou muset prozkoumat město i slavnou Gallery-La. Budou také čelit známým nepřátelům, jako jsou Lucci a Kaku z CP9, ale na hráče čeká i nový dramatický zážitek jedinečný pro One Piece Odyssey.

Toto nové video také představuje Bond Arts, mocné speciální útoky provedené třemi postavami, které je třeba odemknout dokončením Memory Link Questu, což hráčům umožňuje vyřešit roztoušené vzpomínky ve světě vzpomínek zvaném Memoria a zažít pouto mezi Straw Hat Crew. Trailer také vysvětluje část tréninkového systému, který hráčům umožní sbírat kostky na různých místech a využívat jejich sílu k vylepšení vašich oblíbených dovedností a získání převahy v bitvě.

Série One Piece, vytvořená Toei Animation a založená na nejprodávanějším manga titulu všech dob od tvůrce Eiichiro Oda, měla poprvé premiéru v japonské televizi v říjnu 1999 a sleduje Luffyho a jeho Straw Hat Crew na jejich epickém pátrání po „One Piece“. Což je legendární poklad bývalého krále pirátů Gol D. Rogera. Dnes je One Piece globální franšíza, která zahrnuje 15 celovečerních filmů, včetně nedávno vydaného „One Piece Film Red“, anime seriálu, videoher a stále rostoucího katalogu licencovaného zboží, který zahrnuje doplňky, hračky, hry, novinky, nábytek, bytové doplňky, oblečení a mnoho dalšího.

One Piece Odyssey vyjde na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC 13.1.2023.


DALŠÍ

CGwillWin