Vydejte se do strašidelného období Halloweenu s World of Warships: Legends

Vydejte se do strašidelného období Halloweenu  s World of Warships: Legends
14:41, 30.09.2022

Společnost Wargaming, vydavatel a vývojář námořní MMO hry World of Warships,

oslavuje nejstrašidelnější období roku ve svém konzolovém titulu World of Warships: Legends. V čele této nové aktualizace stojí třítýdenní halloweenská akce, která nenabízí žádné triky a nabízí řadu lahůdek - nově lze zkoumat německé alternativní bitevní lodě a nový projekt Legendary Bureau.

Blíží se něco hříšného…

Třítýdenní akce "A Light in the Dark", která zahájí obludné oslavy, je kooperativní bitva proti umělé inteligenci, jejímž cílem je porazit legendárního Rasputina. Událost, která se rozběhne od 17. října a skončí 7. listopadu, přinese působivé odměny, přičemž mezi cenami čeká i křižník Commonwealth Tier V Premium Perth. Na oslavu Halloweenu se ve hře World of Warships: Legends také představí celou řadu strašidelného obsahu. Velitelé i lodě se mohou zapojit do akce v kostýmech, k dispozici jsou tři speciální převleky pro námořní personál a řada tematických lodních skinů.

Alternativní německé bitevníky chystají vlny

Po příchodu crème de la crème této linie, Prinz Rupprecht Tier VIII, byla tato nová linie německých křižníků dokončena a nyní ji mohou zkoumat všichni hráči. Řada, která obsahuje pět lodí od úrovně IV, se vyznačuje charakteristickým gameplayem, včetně vylepšených sekundárních baterií. Mezi další speciální sekundární baterie patří Damage Control Party s rychlejším dobíjením, stejně jako Sonar na lodích vyšších tierů.

Legendární Bourgogne přichází

Tuto aktualizaci uzavírá nový přírůstek do Marine Nationale v podobě bitevní lodi legendární úrovně Bourgogne. Bourgogne je nejrychlejší bitevní lodí nejvyšší úrovně ve hře a tuto výhodu využívá díky spotřebním doplňkům pro posílení dobíjení hlavní baterie a posílení motoru. Bourgogne se dokáže rychle přemisťovat po mapě a udržovat vysokou rychlost palby proti nepřátelským lodím. Je to loď hodna projektu Bureau a lze si ji pořídit v obchodě. Tato aktualizace přináší také řadu oprav chyb, vylepšení a změn vyvážení v celé hře.


DALŠÍ

CGwillWin