Bethesda zve na QuakeCon 2022

Bethesda zve na QuakeCon 2022
15:12, 08.08.2022

Už za dva týdny se uskuteční online událost QuakeCon 2022, která bude letos zaměřena na komunitu QuakeConu a oblíbené hry. V období 18.–20. srpna se věrní fanoušci QuakeConu mohou těšit na setkání na Discordu a živé přenosy z celého světa zaměřené na novinky pro vydané i nadcházející hry, soutěže, turnaje, charitativní sbírky, rozhovory s vývojáři, velké výprodeje her od Bethesdy a mnoho dalšího.

Zábava vypukne 18. srpna v 18:15 SELČ v rámci preshow QuakeCon, kdy Marty Stratton ze studia id Software přivítá diváky a odstartuje hlavní akci, a to v 19:00 SELČ.

Hned po přivítání si mohou fanoušci naladit celou řadu přenosů z Ameriky, Brazílie, Francie, Itálie, Španělska, Polska a dalších zemí z celého světa. Streamům budou pochopitelně kralovat hry včetně už vydaných i připravovaných, jako Redfall, The Elder Scrolls Online, Fallout 76, Ghostwire: Tokyo, Quake atd. Pochopitelně se zastaví vývojáři a další osobnosti.

Součástí programu jsou také zábavné komunitní přenosy jako kvízy, vaření podle herních receptů, interaktivní sbírky, soutěž o nejšpinavější klávesnici, návody na stavbu PC a další.

Hráči na PC se mohou stále přihlásit do soutěže o nejšpinavější klávesnici, kterou sponzoruje SteelSeries, a to na https://quakecon.bethesda.net/en/dirty-keyboard/

Kompletní program letošního ročníku QuakeCon najdete zde.

Klik pro zvětšení (Bethesda zve na QuakeCon 2022)

QuakeCon by nebyl úplný bez turnaje ve hře Quake a letošní Quake Pro League vyvrcholí šampionátem Quake Pro League World Championship 2022, který se uskuteční právě 18.–20. srpna. Přenos bude vysílán ze studia PGL v Bukurešti. Zúčastní se 13 hráčů Quake Pro League, aby se utkalo s 11 kandidáty ve dvojité eliminaci pro 24 hráčů, kdy ten nejlepší získá pás světového šampióna.


DALŠÍ

CGwillWin