Představeno nové RPG Harvestella

Představeno nové RPG Harvestella
14:36, 29.06.2022

Společnost SQUARE ENIX oznámila zbrusu nové RPG - Harvestella, které vyjde na Nintendo Switch a STEAM 4.11.2022, obsahuje umění od Isamu Kamikokuryo (FINAL FANTASY XII) a hudbu Go Shiina (Tales série). Ve hře Harvestella budou hráči objevovat krásný svět, který se mění s proudem ročních období, a užijí si různé herní možnosti včetně péče o úrodu, spřátelení se s obyvateli města a vydají se na dobrodružství do náročných dungeonů.

Harvestella se odehrává v živém a barevném světě, kde čtyři obří krystaly zvané „Seaslight“ vytvářejí stabilní změnu mezi čtyřmi ročními obdobími. Dobrodružství začíná, když se v Seaslight začnou objevovat abnormality, které vytvářejí „Quietus“, období smrti, které se odehrává mezi přirozeně se vyskytujícími čtyřmi ročními obdobími. Během tohoto období úroda chřadne a pro lidi není dobré vychízet ven. Bohužel se toto období každým rokem záhadně prodlužují.

V tomto RPG budou hráči pěstovat a starat se o plodiny, používat ingredience k vaření a výrobě předmětů a vydají se do světa, který se mění podle ročního období. Navštíví různá města, budou komunikovat s obyvateli města, rybařit a mnoho dalšího. Hráči si mohou vybrat z různých povolání jako je Fighter, Shadow Walker a Mage, a vydat se se svou partou do dungeonů, aby odhalili pravdu o původu světa i neštěstí, které se nezadržitelně blíží.

DALŠÍ

CGwillWin