Představení hry Hyenas

Představení hry Hyenas
02:21, 24.06.2022

Společnost SEGA Europe Ltd. představila hru Hyenas, ambiciózní vesmírnou střílečku pro více platforem od celosvětově uznávaného studia Creative Assembly. Hra Hyenas odvážně vstupuje do nejkompetitivněšího herního žánru s cílem dostat se do rukou těch nejdůležitějších kritiků. Pokud se chcete účastnit alpha testu na PC, registrace je nyní otevřena.

Ve hře Hyenas je svět rozbitý… a to doslova. Miliardáři se dostali na Mars a zanechali za sebou Zemi a daně. Technologie nulové gravitace, která jejich cestu poháněla, rozdrtila naši planetu. Nám zůstal jen vesmírem plující slum s názvem „Taint“… Všechny ty zbohatlíky zajímá už jen vzácné zboží – popkulturní předměty spojené s životy, které jsme nechali na Zemi, jež kradou ze sutin a zdobí si jimi své paláce na Marsu.

Klik pro zvětšení (Představení hry Hyenas)

Je načase si je ukrást zpět. Těžkopádné vesmírné obchody, což jsou vlastně lodě zvané „Plunderships“, jsou plné nostalgického lupu z pozůstatků Země a každý její centimetr brání najatí násilníci, alarmy a ozbrojené drony, které si můžou dovolit jen ti nejbohatší. Dej dohromady posádku Hyen ze skupinky ozbrojených chudých kriminálníků s různými schopnostmi, popadněte zboží a utečte.

Je to vesmírná pirátská mlátička, ve které tvůj tým hraje proti čtyřem dalším týmům a snaží se získat co nejlepší lup a zdrhnout. Budete potřebovat zbraně i lstivost; každá loď Plundership je sandboxové hřiště plné propojených systémů, které vytváří nekonečné množství možností a profi týmy zlodějíčků tak můžou využívat prostředí, bezpečnostní systémy, najaté ranaře i ostatní týmy, aby získaly výhodu.

Když se akce rozjede, bleskurychlé pohyby a smrtící bojové techniky se spojí s hazardními, často přepínatelnými zónami s nulovou gravitací. Vznikne tak řada dramatických možností k ovládnutí prostředí a uvěznění a zlikvidování ostatních týmů.

„Věříme, že klíčem k úspěchu moderní střílečky je rozumět tomu, co hráči chtějí vidět a jak chtějí, aby se hra vyvíjela. Víme, že můžeme nabídnout něco zajímavého, ale také si uvědomujeme, že jsme v nevýhodě,“ říká výkonný producent David Nicholson. „Abychom se mohli postavit těm největším hrám průmyslu, musíme hned od začátku vědět, co si hráči myslí. Pokud do toho jdete, svezte se s námi. Proto po dnešním odhalení hry spouštíme také první veřejné Alpha testy.“

Nový odvážný projekt oceňovaného studia, jež si za cíl klade ovlivnit žánr stříleček tak, jako hra Alien: Isolation. Další podrobnosti teprve zjistíte. Už ale víme, že některé funkce ve hře nenajdete.Ve hře Hyenas nebudou pay-to-win mechaniky. Bude obsahovat samolepková alba od nakladatelství Panini, SEGA Mega Drive a figurky PEZ.

HYENAS v roce 2023 vychází na konzolích Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4 a na PC. Další informace o hře Hyenas a průběh jejího vývoje můžete sledovat na playhyenas.com nebo na @PlayHyenas na Facebooku, Twitteru and Instagramu.

DALŠÍ

CGwillWin