Good Loot nové puzzle na červen!

Good Loot nové puzzle na červen!
00:18, 08.06.2022

Good Loot, výrobce a distributor oblečení a doplňků pro fanoušky her a pop kultury, přidává dva nové vzory puzzle do své nabídky. Puzzle se začnou prodávat 10. června 2022.

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok Puzzle 1000

Dokončete 1000 dílné puzzle a zažijte dechberoucí souboj, který změnil osud Svartalfheimu, mýtického království trpaslíků! Přijmete výzvu? Je čas pustit se do boje!

Klik pro zvětšení (Good Loot nové puzzle na červen!)

The Witcher: Leshen Puzzle 1000

Tentokrát je Geraltovým posláním porazit prastarého obyvatele lesa Leshena. Připravte se na souboj s tímto nelítostným a pekelně inteligentním tvorem a uvidíte jeho skutečnou podobu uspořádáním nového puzzle vzoru.

Klik pro zvětšení (Good Loot nové puzzle na červen!)

V sadě najdete:

• Puzzle nejvyšší kvality, 1000 kusů (68x48 cm) od renomovaného výrobce!

• Plakát velikosti grafiky z puzzle (1: 1)
• Perfektně pasující dílky
• Působivé, syté barvy
• Odolné proti ohýbání
• Vylepšeno efektem plátna, který snižuje odraz světla
• Počet dílků: 1000 ks


VŠECHNA PUZZLE NAJDETE NA GOODLOOT.CZ

Goodloot puzzle jsou vyrobené z velmi kvalitních materiálů, které odolávají ohýbání. Obraz je upraven tak aby méně odrážel světlo a vy jste si mohli design puzzle vychutnat naplno. Nové designy rozšíří dosavadní sbírku na 40 designů, kde můžete najít herní tituly Cyberpunk 2077, Witcher, Assassin's Creed Valhalla, World of Tanks, Overwatch, Diablo, StarCraft II, Hearthstone, Fallout 4, Dying Light, Dying Light 2, Dishonored 2, Doom: Eternal, The Elder Scrolls Online, Dragon Ball, Resident Evil, King’s Bounty II, World of Warcraft Classic, Far Cry 6, Watch Dogs Legion, Pac-Man, Warhammer 40,000.


DALŠÍ

CGwillWin