Fanoušci podpořili skrze JRC autory Poldy 7 a dostali jej na druhé místo

Fanoušci podpořili skrze JRC autory Poldy 7 a dostali jej na druhé místo
11:43, 04.05.2022

Největší český prodejce her JRC zveřejňuje dubnové vydání žebříčku největších herních pecek u tuzemských hráčů. První místo patří novince LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Na druhém místě je česká novinka Polda 7.

V dubnu u českých hráčů zvítězila novinka LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. „Jde o dlouho očekávaný LEGO titul, který obsahuje všech devět filmových epizod. U starších dílů nejde jen o remaster či remake, ale o kompletně nové tituly, které jsou od základu předělány,“ popisuje marketingový specialista JRC Petr Kratochvíl.

Druhou příčku si v dubnu odnesl Polda 7, který se od svého uvedení do prodeje potýkal s pirátstvím. „Máme velkou radost, že se fanoušci této české série rozhodli autory podpořit zakoupením hry. Fandíme této legendě a přejeme jí, ať se udrží takto vysoko co nejdéle,“ říká Petr Kratochvíl. Na bedně vítězů stále stojí i FIFA 22, která se dlouhodobě těší velké popularitě.

Dubnová TOP 10 českých hráčů
1. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
2. Polda 7
3. FIFA 22
4. Horizon: Forbidden West
5. Gran Turismo 7
6. Grand Theft Auto V
7. Far Cry 6
8. Elden Ring
9. NHL 22
10. Kirby and The Forgotten Land

Další stálicí v žebříčku nejprodávanějších her je GTA V. „Tentokrát jí velmi pomohla skutečnost, že vylepšená verze pro PS5 a XBOX Series X vyšla v dubnu krabicově,“ popisuje Petr Kratochvíl.

V TOP10 se objevuje i novinka z konce března – Kirby and The Forgotten Land. V závěru TOP10 se objevil i přesto, že jde o exkluzivní titul pro Nintendo Switch.


DALŠÍ

CGwillWin