Jak si vede v prodejích LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga?

Jak si vede v prodejích LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga?
00:14, 26.04.2022

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga od Warner Bros. Games, nejnovější titul LEGO Star Wars™ obsahující všech devět filmů ságy Skywalker v jedné zbrusu nové hře, překonal všechna předchozí LEGO hry na konzole. Hry se za první dva týdny celosvětově prodala 3,2 milionu kusů a překonala prodejní rekordy na všech platformách, regionech a edicích.

Společnost Warner Bros. Games přidala k rozsáhlému seznamu hratelných postav ve hře tento týden Rogue One: A Star Wars Story a balíček klasických postav pro všechny platformy. The Rogue One: A Star Wars Story Character Pack obsahuje Jyn Erso, Bodhi Rook, Cassian Andor, K-2SO, Chirrut Îmwe, Baze Malbu a Director Krennic. Balíček klasických postav obsahuje klasické varianty Luka Skywalkera, princezny Leii, Han Soloa, Darth Vadera a Lando Calrissiana. Oba balíčky lze zakoupit samostatně nebo jako Character Collection (Season Pass), který obsahuje všech sedm balíčků obsahu ke stažení s hratelnými postavami z celé galaxie Star Wars.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, vyvinuté společností TT Games ve spolupráci s týmem Lucasfilm Games a vydané společností Warner Bros. Games, přináší nezapomenutelný zážitek v galaxii Star Wars s dosud největším seznamem postav a vozidel LEGO Star Wars. Čeká na vás pohlcující bojová mechanika, obrovské množství planet k prozkoumání a mnoho dalšího!


DALŠÍ

CGwillWin