Farming Simulator 22 zožal tretí milión

Farming Simulator 22 zožal tretí milión
12:03, 28.01.2022

Nemecký GIANTS Software má zase o ďalší dôvod viac buchnúť bublinky. Ich dlho pripravovaný a koncom minulého roku aj vydaný Farming Simulator 22 totižto dokázal pokoriť hranicu troch miliónov a takýto úspech ich musí tešiť o to viacej, keďže sa premiérovo postarali o výrobu a súčasne aj vydanie.

Tri milióny behom deviatich týždňov, to je výborná bilancia akú podtrhávajú aj pozitívne recenzie. Práve výber z nich vám prezentuje najnovší trailer usadení o políčko nižšie.

„Rád bych poděkoval naší komunitě. Našim modderům, influencerům, hráčům a partnerům. Všem těm, kteří sehráli roli v udržování našeho rozrůstajícího se ekosystému,“ komentuje Christian Ammann, výkonný ředitel GIANTS Software. „Těšíme se na nové příležitosti a projekty v roce 2022 – s novým obsahem, který rozšíří zážitek zemědělské simulace a hry Farming Simulator 22.“

Hra je po celém světě dostupná na PC a konzolích a GIANTS Software očekává, že se již tak obří základna fanoušků série bude v dalších měsících a letech ještě rozrůstat – díky efektivnější komunikaci s mezinárodními distributory a rostoucí sítí partnerů a také díky dlouhodobému harmonogramu pro budoucí přídavky do hry.

  • Další obsah, který rozšíří hru

  • Season Pass pro 1. rok do hry přidá nové balíčky s obsahem a jedno rozšíření. Bezplatné aktualizace obsahu navíc hru rozšíří ještě více. První aktualizace obsahu se třemi novými značkami a 16 stroji už je dostupná ke stažení.


    DALŠÍ
    
    CGwillWin