SONY začína cielene sťahovať z predaja vouchere PlayStation Now

SONY začína cielene sťahovať z predaja vouchere PlayStation Now
10:48, 13.01.2022

Koncom minulého roka sme vás informovali o stále nepotvrdenej insider informácii ohľadom snahy spoločnosti SONY spustiť konkurenčnú službu pre Xbox Game Pass. Týmto krokom sa SONY údajne pokúsi premeniť neúspešný projekt PlayStation Now na niečo nové a oveľa atraktívnejšie.

Dnes sa začína ukazovať, že informácie o celej veci nemusia byť mylné, keďže Jason Schreier ich aktuálne doplnil ďalším zaujímavým faktom. Interný zamestnanci reťazca Game v Anglicku dostali pokyn aby spustili ukončenie predaju kartičiek predplatného PlayStation Now a to už ku 19. 1. 2022. Celá správa doslova hovorí aby karty zmizli z dosahu zákazníkov. Táto istá správa sa týka aj US trhu identického predajcu.

Reakcia SONY na seba nenechala dlho čakať a ich PR oddelenie vydalo správu v nasledujúcom znení;

"Celosvetovo prechádzame od darčekových kariet PlayStation Now a zameriavame sa na naše súčasné darčekové karty PlayStation v peňažnej hodnote, ktoré sa dajú uplatniť v službe PlayStation Now."

Môže ísť zo strany SONY o cielené mlženie, čo je úplne bežné v stave kedy nič nemá oficiálnu pečiatku, každopádne aj v tomto prípade bude opäť platiť ono povestné; na každom šprochu pravdy trochu.


DALŠÍ

CGwillWin