akce
Bola ohlásená nová hra z univerza Star Trek

Bola ohlásená nová hra z univerza Star Trek
14:13, 10.12.2021

Za projektom Star Trek: Resurgence stojí zakladateľ známeho a dnes už neexistujúceho štúdia Telltale Games, Kevin Bruner. Jeho iniciatívna priniesť ďalšie herné spracovanie najstaršieho a dozaista aj najkomplexnejšieho televízneho sci-fi prichádza v čase seriálov ako Star Trek: Discovery, The Lower Decks a Picard. Je tu teda potencionálny priestor na komerčný úspech v oveľa väčšom rámci, než tomu bolo pred rokmi pri vydaní posledného filmu. A o čom to celé bude?

Star Trek: Resurgence bude interaktívnou a príbehom poháňanou adventúrou podobnou s hrami od Telltale (The Wolf Among Us, The Walking Dead), ktorá nás postaví pred mnohé morálne rozhodnutia. Z pohľadu časovej osi Star Trek univerza sa má všetko odohrávať krátko po udalostiach v The Next Generation a to očami dvoch hrateľných postáv pôsobiacich na lodi U.S.S. Resolute. Ak si pustíte trailer nižšie bude vám hneď jasné, že sa počas hrania stretneme aj s ďalšími známymi osobnosťami celej IP, vrátane Spocka, avšak aká bude výsledná kvalita diela samotného zistíme až budúci rok vo verziách pre PC a konzoly.

"Pre nás ako fanúšikov Star Treku je naozaj veľkou cťou, že môžeme vytvoriť príbeh, ktorý postaví hráčov priamo do centra diania, kde významné voľby a rozhodnutia ovplyvnia celý príbeh" povedal Kevin Bruner, zakladateľ štúdia Dramatic Labs


DALŠÍ

CGwillWin