hw
ICARUS jako první hra podporuje funkci RTXGI Infinite Scrolling Volumes

ICARUS jako první hra podporuje funkci RTXGI Infinite Scrolling Volumes
17:25, 01.12.2021

Nejnovější NVIDIA GeForce Game Ready ovladače přinášejí optimalizaci pro právě vydaný ICARUS, kooperativní survival titul od Deana Halla a RocketWerkz. Majitelům GeForce RTX v něm navíc zpřístupní podporu NVIDIA DLSS a ray tracingu. Dalšími hrami, ve kterých přinesou zlepšení, jsou Chorus a Halo Infinite.

Přidávají také podporu 6 nových G-SYNC Compatible monitorů a 5 profilů optimálního herního nastavení na jedno kliknutí v GeForce Experience.

ICARUS s NVIDIA DLSS a RTX Global Illumination

Společnosti NVIDIA a RocketWerkz implementovaly do ICARUS technologie NVIDIA DLSS a RTX Global Illumination (RTXGI).

Technologie DLSS využívá Tensor jádra dedikovaná pro operace využívající AI, které se nacházejí výhradně na GPU GeForce RTX, pro navýšení snímkové frekvence ve hře. Zachována je při tom detailní a ostré grafika s podobnou kvalitou obrazu ve srovnání s nativním rozlišením.

ICARUS je první hrou využívající novou funkci NVIDIA RTX Global Illumination Infinite Scrolling Volumes, která tak demonstruje možnosti RTXGI i pro další tituly.

RTXGI přináší realistické ztvárnění slunečního i měsíčního světla, které se přirozeně odráží mezi různými povrchy. Jak hráči kácejí stromy, staví budovy a mění herní svět, osvětlení se okamžitě aktualizuje tak, aby tyto změny odráželo. Například kdysi tmavá lesní půda stíněná korunami stromů se tak promění v prosvětlenou mýtinu.

ICARUS nabízí rozsáhlé a rozmanité biomy a právě pro ně byla pro RTXGI vyvinuta nová funkce nazvaná Infinite Scrolling Volumes. Osvětlení se při pohybu prostředím hry aktualizuje zejména kolem hráčova zorného pole, což snižuje nároky na paměť a výkon.

Další novinky

Chorus, nová akční sci-fi adventura společnosti Deep Silver, bude mít podporu NVIDIA DLSS. Vychází 3. 12.

Přidání optimálního nastavení na jedno kliknutí v GeForce Experience pro 5 nových her:

- Farming Simulator 22
- Halo Infinite
- Inscryption
- Ruined King: A League of Legends Story
- Crab Game


Podpora 6 nových herních G-SYNC Compatible monitorů:
- ASUS XG27UQR
- Dell G2722HS
- Dell G3223D
- Dell G2422HS
- LG 32PG750
- MSI G273

DALŠÍ

CGwillWin