Hráči World of Tanks získají odměny za odvedenou práci

Hráči World of Tanks získají odměny za odvedenou práci
11:59, 23.11.2021

Hráči World of Tanks si budou moci vyzvednout sbírku odměn jako poděkování za jejich pokračující podporu a čas strávený ve hře. Za každý rok, kdy je tankista ve hře zaregistrován, obdrží speciální minci, kterou lze vyměnit za 3D styly, univerzální členy posádky s Brothers in Arms jako nulový perk, kousky vylepšeného vybavení a další skvělé vychytávky. Ti, kteří slaví své první výročí, obdrží další minci. Zasloužené odměny také nejsou založeny na přesném datu, kdy se hráč připojil k World of Tanks, ale na roce, ve kterém se zaregistroval, a ti, kteří jsou registrováni déle, získají ještě více odměn!

Všichni hráči, kteří se zaregistrovali před 1. lednem 2021, získají na základě svého milníku sadu dobrot; tyto mohou obsahovat kredity, dluhopisy, exkluzivní prvky přizpůsobení, které připomínají roky služby a další herní předměty. A hráči, kteří se zaregistrovali před 23. listopadem 2021, nebudou opomenuti ani s vlastní sbírkou odměn, které mohou sbírat, včetně osobních rezerv, prémiového účtu a dalších.

Pro veterány, kteří oslaví čtvrtý rok (nebo vyšší) ve World of Tanks, obdrží zbrusu nový německý tank VI. úrovně VK 28.01 s 10,5 cm L/28 a také T-50-2, M24E2, Super Chaffee a Super Hellcat, pokud je ještě nevlastní.

Zasloužené odměny budou k dispozici od 25. listopadu až do listopadu 2022. Další informace najdete zde.


DALŠÍ

CGwillWin