Dostane Valhalla třetí DLC?

Dostane Valhalla třetí DLC?
00:47, 22.10.2021

Zdá se, že jedno se skutečně chystá. Za pár dní nás čeká první výročí od vydání Assassin´s Creed Valhalla a je tedy už asi jasné, že žádného samostatného dílu se letos nedočkáme, pokud tedy Ubisoft nevyhodí mezi hráče nějakou nečekanou bombu. Samostatný titul tak letos suplují velká DLC pro poslední severský díl zabijácké série.

S možností chystaného nového kusu přišel dataminer s přezdívkou j0nathan, který při svém bádání nalezl informace o DLC s názvem Dawn of Ragnarök. V něm by se mohli hráči podívat do mýtické říše Svartálfheim. Ostatně mýtické mají být podle j0nathana i schopnosti assassina jako třeba oživení mrtvých, létání nebo zneviditelnění. Čekat by na nás údajně měla i ohnivá říše Múspellheim.

Obě výše uvedené země by mohly být lehce součástí zabijáckého univerza, vždyť v rámci Oddysey jsme zabíjeli též mýtické tvory a vydali se do Atlantidy. Severská mytologie se tak jeví jako vcelku reálná kor s ohledem na kořeny hlavního hrdiny.

A co vy? Jste rádi za mýtická dobrodružství v Assassinovi? Nebo byste se raději znovu více zaměřili na souboj assassinů a templářů?


DALŠÍ

CGwillWin