hw
speciál
Konzole Nintendo Switch – OLED Model a hra Metroid Dread už jsou téměř tu!

Konzole Nintendo Switch – OLED Model a hra Metroid Dread už jsou téměř tu!
Konzole Nintendo Switch – OLED Model a hra Metroid Dread už jsou téměř tu!
15:02, 05.10.2021

Herní podzim je v plném proudu a fanoušci Nintenda se mají už tento týden na co těšit! Nejenže už v pátek vychází dlouho očekávaná hra Metroid Dread, která zakončí příběh lovkyně Samus Aran, ale svého se dočkají i fanoušci hardwadu. Svoji premiéru si ve stejný den odbude konzole Nintendo Switch – OLED Model. Ta nabídne mnohá vylepšené včetně sedmipalcového OLED displeje. Zahrát si horkou novinku Metroid Dread na konzoli Nintendo Switch – OLED Model nezní jako úplně špatný plán na víkend, co myslíte?

Nintendo Switch – OLED Model (8. října)

Už brzy se budete moci seznámit s novým přírůstkem do rodiny konzolí Nintendo Switch. Po konzoli Nintendo Switch a handheld zařízení Nintendo Switch Lite pomyslnou trojici uzavře Nintendo Switch – OLED Model. Fanoušci mohou očekávat na celou řadu novinek a vylepšení, kdy si na první pohled všimnete většího OLED displeje, jehož velikost nyní činí sedm palců. Pro příznivce hraní v tabletop režimu je připraven široce nastavitelný stojánek. Nové majitelé a ty hráče, kteří budou na Nintendo Switch – OLED Model přecházet z předchozích Nintendo Switch konzol potěší i nová dokovací stanice s možností připojit síťový kabel, rozšíření vnitřní paměti na 64 GB či integrované reproduktory s vylepšeným zvukem.

Metroid Dread (8. října)

Lovkyně Samus Aran se vydává na poslední dobrodružství ve hře Metroid Dread. Buďte svědky zakončení jejího příběhu, ve kterém se se postaví zlomyslným robotům E.M.M.I. Ten pokračuje po událostech titulu Metroid Fusion. Po sestupu na planetu ZDR se vydává prozkoumat záhadný signál. Tato vzdálená planeta byla zaplavena zlými mimozemskými formami života a dalšími mechanickými hrozbami. Samus je však hbitější a schopnější než kdykoliv předtím, bude ji to však stačit, aby překonala hrozby ve svém okolí? Kromě samotné hry vychází ve stejný den i sběratelské edice, jež všem zájemcům nabídne bohatý obsah v podobě fyzické kopie hry, steelbooku, artbooku o celé Metroid sérii v délce 190 stránek a setu pěti holografických karet, na kterých jsou vyobrazeny box arty z celé série. U vybraných prodejců se při objednávce základní verze Metroid Dread můžete těšit na dárky v podobě přívěsku na klíče, samolepek a podložky pod myš.

Pátek 8. října bude pro všechny Nintendo fanoušky skutečně velký den!CGwillWin