Štědrý zaměstnavatel rozdává PS5

Štědrý zaměstnavatel rozdává PS5
07:48, 16.09.2021

Hezký pohled co? Ráno přijdete do kanclu a na židli čeká čerstvá krabice s PS5. A vedle další a další a další. Tak přesně takový pohled se naskytl zaměstnancům studia SHIFT UP Corporation, které má na svědomí chystanou novinku Project Eve. Ta nám byla představena v rámci eventu minulý čtvrtek, jehož shrnutí jsme vám přinesli zde.

Jelikož byly reakce na hru velmi pozitivní rozhodl se CEO společnosti Hyung-Tae Kim oslavit chvíli triumfu tak, že všem 260 zaměstnancům koupil nejnovější konzoli SONY, o čemž na svém twitterovém účtu informoval herní analytik Daniel Ahmad.

Pokud si stejně jako jiný uživatel Twitteru kladete otázku, kde kde všem kusům přišel, když se stále jedná o nedostatkové zboží, i na to Ahmad odpověděl pozdějším tweetem, že pro člověka, jehož tým stál za hrou představovanou na hlavní letošní konferenci PlayStation, nebude problém pár kusů rezervovat.

Tak co? Přijde vám fér, že zatímco hráči stále čekají až jejich předobjednávky dorazí, vývojáři dostávají kusy přednostně? Nebo už doma svého mazla máte a je vám to vcelku jedno. Připomeňme si, že PS5 bude mít za pár týdnů už rok od vydání a zdaleka ne všechny objednávky byly uspokojeny.


DALŠÍ

CGwillWin