World of Tanks slaví 11 let těžkými tanky z Československa

World of Tanks slaví 11 let těžkými tanky z Československa
07:54, 05.08.2021

Ve World of Tanks se věci se srpnovými narozeninovými oslavami pěkně rozjíždějí. Díky nové aktualizaci, oslavám 11. výročí a dalším událostem nebude chtít žádný hráč chybět.

Hlavní součástí Srpnového horka je aktualizace 1.14 a s ní celá řada novinek, včetně československých těžkých tanků. Linie domácích legendárních tanků bude začínat na VII. úrovni a poté na VIII. úrovni. Hráči budou moci využít funkce, která jsou pro danou linii jedinečné: výběr ze dvou děl, klasického cyklického nebo dvoustranného samonabíječe. Obě výzbroje jsou si výkonnostně i statisticky rovny (ráže, alfa a výškový oblouk), ale umožní tankistům vybrat si zbraň, která lépe vyhovuje jejich stylu hry.

Stejně jako představení českých rváčů přichází do World of Tanks: Safe Haven zbrusu nová mapa. Letní mapa o rozměrech 1 000 x 1 000 metrů, která je k dispozici pro náhodné bitvy, se odehrává v Japonsku šedesátých let minulého století a toto nové bojiště má demilitarizovaný civilní přístav, který postupně vytlačuje malou rybářskou vesnici, která tam byla první. Soundtrack k této mapě je výsledkem spolupráce mezi audio týmem World of Tanks a Akiro Yamaokou, proslulým skladatelem ze Silent Hillu.

Dalším novým přírůstkem je Modifikace pole. Ta umožňuje tankistům přesně konfigurovat svá oblíbená vozidla v závislosti na jejich preferovaných bojových rolích. Tato možnost je k dispozici pro všechna sběratelská a úrovně VI-X vozidla, vyjma tanků z půjčovny. Všechna vozidla, která mají přístup k modifikacím pole, dostanou nový parametr Role, který byl v Ranked Battles představen již dříve a vybírat lze z 15 možností

U příležitosti 11. narozenin World of Tanks budou hráči navíc odměněni fajn cenami a skvělými dárky. Zatímco si tým drží karty blízko u hrudníku, vypadá to, že jeden tankista na dárky nikdy nezapomene. Hráči by měli mít otevřené oči a sledovat, co se děje ve hře.

A nakonec se Srpnové horko dočká představení nové funkce Topography, režimu, který prověří navigační schopnosti tankistů, návrat fanouškovsky oblíbené Frontline a mnoho dalšího!

Více informací najdete na

DALŠÍ

CGwillWin