7 Days to Die čaká ďalšie vydanie na PlayStation

7 Days to Die čaká ďalšie vydanie na PlayStation
16:30, 02.08.2021

Survival projekt 7 Days to Die, ktorý sa už viac ako sedem rokov nachádza v Early Access verzii na Steame, sa dočká už druhej krabicovej verzie aj pre konzolu PlayStation 4. Stane sa tak 13. 8. 2021 a ak ste o tejto značke doteraz nikdy nič nepočuli, mohla by vás zaujať tlačová správe pod čiarou.

S více než dvanácti miliony prodaných kusů je 7 Days to Die titulem, který definoval žánr survival her. 7 Days to Die je zasazena do brutálního, chyby neodpouštějícího postapokalyptického otevřeného světa zamořeného nemrtvými a představuje originální mix střílečky z vlastního pohledu, survival hororu, tower defense a vybraných prvků RPG her. Přináší souboje, výrobu předmětů, hromadění kořisti, těžbu surovin, průzkum okolí a rozvoj postavy v podobě, která si u hráčů z celého světa vysloužila bouřlivou odezvu. Zahrajte si zásadní zombie survival sandboxovou akční hru, která tu byla jako první. Arizonský okres Navezgane už čeká – jak dlouho v něm ale dokážete přežít?

  • Zkoumejte: Obrovská, unikátní, detailně zpracovaná prostředí v mnoha jedinečných oblastech, umožňující vám hrát jakýmkoliv způsobem chcete.
  • Vyrábějte a opravujte: Vyrábějte a opravujte zbraně, oblečení, brnění, nástroje, vozidla a spoustu dalších věcí.
  • Stavějte: Obsaďte rozvalinu nebo si něco postavte od základů. Navrhněte tu nejlepší pevnost s pastmi, elektřinou, automatickými střeleckými věžemi, automatizovanými dveřmi, obrannými postaveními a všemožnými dalšími vychytávkami, které vám pomohou přežít nápor nemrtvých. Svět můžete libovolně formovat i ničit.
  • Spolupracujte nebo soupeřte: Hra podporuje společné hraní dvou hráčů na rozdělené obrazovce a až čtyř hráčů online v kompetitivním režimu, kooperativním survival režimu a kooperativním kreativním režimu, ve kterém se můžete soustředit na budování své pevnosti bez věčného strachu z nemrtvých.

  • DALŠÍ
    
    CGwillWin