Hej Joe! World of Tanks Modern Armor zahajují sezónu s G.I.JOE

Hej Joe! World of Tanks Modern Armor zahajují sezónu s G.I.JOE
10:41, 30.06.2021

Bojujte za svobodu ve World of Tanks Modern Armor! Nandejte to zlu v nové sezóně s podporou amerického hrdiny G.I.Joea. Tým World of Tanks Modern Armor je nadšený z partnerství s Hasbro a přináší tak do hry inspiraci z roku 1980 a s ní spojený tématický obsah. ho a vzrušujícího tematického obsahu.

Dnes mohou hráči skočit do bitvy a hrát mise buď za hrdinské síly G.I. JOE, nebo svoji energii věnovat zákeřným agentům Cobra. To vše naservírováno ve více než 100 úrovních nového výbušného obsahu. Tato sezóna je nabitá výzvami a množstvím bezplatných odměn, jako jsou klíčové karty, zlato, stříbro, spotřební materiál, Boost Ops, Cobra 2D Premium Commander, tank T-54 First Prototype a skin „Cobra B.O.A.“ .

Držitelé Season Passu budou moci odemknout ještě více týdenních výzev a odměn, jako jsou velitelé 2D a 3D Duke a klasický G.I. Tank JOE MOBAT. Hráči s Ultimate Season Pass získají nejen standardní odměny, ale také odměny Season Pass a prestižní tank Cobra H.I.S.S. a Cobra 2D a 3D velitele při nákupu.

„Po vydání Modern Armor jsme chtěli letos v létě přidat další důvod k nadšení spuštěním obsahu založeného na franšíze slavného G.I. JOE. S takovým vhodným tématem naše studio tvrdě pracovalo na integraci ikonických tanků, jako jsou MOBAT a H.I.S.S. a těšíme se, až vybalíme ještě více G.I. JOE obsahu v průběhu této sezóny! “ řekl TJ Wagner, kreativní ředitel pro World of Tanks Modern Armor.

Nová G.I.JOE sezóna je nyní k dispozici pro cross-play akce na PlayStation®4 a 5 a na Xbox One, Xbox Series S & X a potrvá až do 23. srpna. Další informace o obsahu, odměnách a sezónních průkazech najdete na stránce.

DALŠÍ

CGwillWin