akce
Elden Ring bol konečne predstavený, príde začiatkom 2022

Elden Ring bol konečne predstavený, príde začiatkom 2022
10:41, 11.06.2021

Túžobne očakávaná spolupráca medzi menami Hidetaka Miyazaki a George R.R. Martin sa včera podvečer konečne odhalila celému hernému svetu. Ich projekt Elden Ring dostal úžasný gameplay trailer plný Souls vibrácií a na hotový produkt nebudeme musieť čakať až tak dlho, ako na samotné odhalenie. Vydanie pre PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S a Xbox One totižto nastane 21. 1. 2022. Teraz už spomínaná ukážka.

"V ELDEN RING jsme využili všechny naše zkušenosti z temné fantazie a akčních RPG z celé série DARK SOULS, abychom vytvořili odvážnou evoluci žánru," řekl Hidetaka Miyazaki, ředitel FromSoftware, "vytvořili jsme bohatý svět s ohromujícím měřítkem, založený na legendách napsaných přímo pro hru Georgem R. R. Martinem. ELDEN RING je svět plný tajemství a nebezpečí, připravený k prozkoumání a objevování, plný dramat, ve kterých se různé postavy chlubí svými postranními motivy. Upřímně doufáme, že si to užijete na vlastní kůži."

"Jsem velmi šťastný a nadšený, že mohu oznámit datum vydání ELDEN RING, nové hry vytvořené panem Miyazaki a panem Georgem R.R. Martinem, dvěma tvůrci, které opravdu obdivuji. Hra má vášnivou fanouškovskou základu po celém světě." přidal Yasuo Miyakawa, prezident a generální ředitel společnosti BANDAI NAMCO Entertainment Inc. "Budeme pokračovat ve vývoji ELDEN RING nejen jako hry, ale i dalších oblastí, abychom našim fanouškům po celém světě poskytli kouzlo tohoto titulu. Těšíme se na vaši podporu."


DALŠÍ

CGwillWin