hw
Acer pokračuje vo výrobe odolných notebookov Enduro

Acer pokračuje vo výrobe odolných notebookov Enduro
08:58, 18.04.2021

Spoločnosť Acer sa so svojím vysoko odolným radom výrobkov s ikonkou Enduro síce z polovice sústredí na produkty určené pre úzky nekomerčný trh (hasiči, záchranári atď), avšak minimálne v prípade pracovného laptopu Enduro Urban sa rozprávame o plne dostupnom počítači. Jeho vysoko odolné šasi dokáže odolať striekajúcej vode ako aj silným nánosom prachu a vďaka špeciálne koncipovanému systému chladenia je tento užitočný pomocník na každodenné využitie schopný vypudiť vodu priamo zo svojho tela len pomocou ventilátoru. To však nie je zďaleka všetko. Veľkou výhodou sú prekryté vstupu na konektory, bezpečnostné rohy a samozrejme výkonný procesor Intel Core i7 11 generácie a batéria schopná vás podržať viac než desať hodín. Viac sa dozviete v tlačovej správe nižšie a aby toho na vás nebolo málo, Acer prichádza aj s druhou generáciou rovnako odolného tabletu Enduro Urban T1.

Klik pro zvětšení (Acer pokračuje vo výrobe odolných notebookov Enduro)

Acer přichází s novým notebookem a tabletem ENDURO Urban

• Nová řada odolných zařízení Acer ENDURO Urban se může pochlubit certifikáty odolnosti až MIL-810H a IP53, je navržena pro práci a zábavu na cestách i mimo ně.

• ENDURO Urban N3 je 14" notebook, který nabízí to nejlepší z několika světů: certifikáty odolnosti na armádní úrovni a až procesor Intel® Core™ i7 11. generace v kompaktním těle.

• ENDURO Urban T1 je 10" tablet, který je vybaven obrazovkou překrytou sklem Antimicrobial Corning® Gorilla® Glass , a tělem vyrobeným z materiálů absorbujících nárazy, takže je ideální volbou pro výuku v reálném světě.

Společnost Acer dnes představila dvojici nových odolných zařízení, notebook Acer ENDURO Urban N3 a tablet Acer UNDURO Urban T1, jejichž cílem je poskytnout uživatelům odolnost a snadnou přenositelnost na cestách i mimo ně. Uživatelé, kteří jsou stále v terénu, ocení kompaktní profil ENDURO Urban N3, zatímco rodiny, jež berou výuku do svých rukou, ocení flexibilitu tabletu ENDURO Urban T1.

Odolný notebook Acer ENDURO Urban N3

Acer ENDURO Urban N3 (EUN314-51W) je odolný 14" notebook, který byl navržen pro překonávání hranic. Je natolik snadno přenosný, aby mohl následovat uživatele na cestách, a to díky hmotnosti jen 1,85 kg a tloušťce 21,95 mm. Může se ale také pochlubit skvělými funkcemi pro zvýšení odolnosti, díky nimž není překážkou žadné dobrodružství na cestách. Notebook byl testován pro splnění standardu MIL-STD 810H (armádní standard) a certifikátu IP53, což naznačuje, že vydrží i drsnější teploty a pády . Kromě toho je také odolný vůči prachu a vodě . Mezi pozoruhodné vlastnosti patří výztuhy v každém rohu, které pohlcující nárazy, vodotěsné porty, reproduktory i tlačítka a jedinečný ventilátor Acer Aquafan™ od společnosti Acer. Jde o voděodolný ventilátor, který spolupracuje s chytře navrženým drenážním systémem vylučujícím vodu vnikající do zařízení.

Tento dobře opevněný notebook je vybaven procesorem až Intel® Core™ i7 11 generace , což mu poskytuje spoustu výkonu, aby mohl zvládnout vše, s čím by se mohl při každodenní práci setkat. Kromě toho je osazen i grafickým jádrem NVIDIA® GeForce® MX3306, až 1TB SSD a až 32 GB paměti DDR4 . Port USB-C s kompletní funkcionalitou, rozhraní Thunderbolt™ 4, slot pro kartu SD a Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) nabízí uživatelům vše, co potřebují pro připojení k ostatním zařízením a k internetu, zatímco 13hodinová výdrž na baterii a Full HD (1 920 × 1 080 px) IPS displej s jasem 450 nitů poskytuje jasnější a čistší obraz i při práci ve venkovních prostorách.

Klik pro zvětšení (Acer pokračuje vo výrobe odolných notebookov Enduro)

Odolný tablet Acer ENDURO Urban T1

Acer ENDURO Urban T1 (EUT110) je odolný 10" tablet určený pro rodiny s dětmi, který zvládne různá dobrodružství ať už v městské divočině či na cestách. Jde o štíhlé a odolné zařízení: váží pouhých 595 g a má tloušťku jen 9,8 mm, navíc se může pochlubit certifikovanou odolností IP53 proti prachu a vodě5, stejně jako splněním armádních standardů odolnosti MIL-STD 810H4. Jeho tělo je vyrobeno z materiálů pohlcujících nárazy, rohy jsou vyztuženy zesílenými nárazníky a vodotěsná konstrukce chrání porty, reproduktor a tlačítka, což činí toto zařízení dostatečně odolné, aby vydrželo nástrahy každodenního náročného života.

Displej tohoto tabletu má rozlišení 1 920 × 1 200 px, 10bodové dotykové ovládání a jas 450 nitů, takže si uživatelé mohou vychutnat obraz i ve venkovním prostředí. Sklo Antimicrobial Corning® Gorilla® Glass1, 2 překrývající displej obsahuje iony stříbra. Pomáhá tak chránit obrazovku a udržuje ji čistou, zatímco funkce, jako je dvoupásmová Wi-Fi, 2Mpx přední kamera a 5Mpx zadní kamera dělají z tohoto tabletu praktického společníka i pro výuku ve venkovním prostředí. Díky až 8hodinové výdrži na baterii , operačnímu systému Android 10 (edice Go) a čtyřjádrovému procesoru může být Acer Enduro Urban T1 po boku uživatelů kdekoli, kam se vydají.

Přesné parametry, ceny a dostupnost se může lišit v závislosti na zemi prodeje. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.


DALŠÍ

CGwillWin