Společnosti THQ Nordic a Winning Streak Games oznámily nový fotbalový manažer

Společnosti THQ Nordic a Winning Streak Games oznámily nový fotbalový manažer
20:15, 07.04.2021

„Poslouchejte, týme, slyšíte, jak dav bouří? Dupou. Tleskají. Křičí. Čeká na nás 50 000 fanoušků! Poslouchejte komentátora na stadioně… "ALEEEEX!" ...a teď 50 000 fanoušků odpovídá... "JOHNSON!“ Tohle je váš den. Užijte si ho. Naplno! Tohle je ten nejdůležitější zápas této sezóny. Chci, abyste bojovali každou pídí svého těla a svým srdcem. Dejte do toho všechno. Tohle je vaše šance, kdy se z vás mohou stát legendy. Jsme vítězové! Jsme šampioni! JSME FOTBAL!“

WE ARE FOOTBALL je nové pojetí her na fotbalový management od Winning Streak Games a THQ Nordic. Hru WE ARE FOOTBALL vytvořil se svým týmem Gerald Köhler, kreativní mozek, který stojí za sériemi On The Ball a Football Manager. Díky této hře se ujmete velení svého týmu snů.

Podívejte se na oznamovací trailer:

Staňte se hlavním trenérem a manažerem najednou: organizujte denní trénink; zvolte správnou taktiku a porazte soupeře; vybírejte si do týmu ty nejlepší mladé hráče; vyjednávejte ty nejlepší reklamní smlouvy; vybudujte stadion, do kterého se vejde vaše neustále rostoucí fanouškovská základna; a především se starejte o to, abyste repliky svých triček neprodávali svým fanouškům příliš draho!

WE ARE FOOTBALL nabízí kompletní kontrolu nad každým aspektem vašeho klubu, ale zároveň je tak jednoduchý jako výkop. Ve hře WE ARE FOOTBALL nebudete trávit celé večery tím, že se budete učit, jak to celé funguje. Celou sezónu je možné dokonale připravit za kratší dobu než vyhrát skutečný zápas profesionálního fotbalu: jen za dvě hodiny.

Rozhodnutí je na vás: začněte v té nejvyšší lize, anebo se vypracujte z malého klubu a doveďte hráče ke slávě. WE ARE FOOTBALL vám umožní koučovat ženské i mužské týmy ve vaší oblíbené zemi.

O hře WE ARE FOOTBALL

Doveďte svůj oblíbený fotbalový klub na národní turnaje či k mezinárodní slávě. Převezměte kontrolu nad známými ženskými či mužskými týmy dle vlastního výběru anebo doveďte malý klub do velké ligy. Dokažte, že zvládnete překonat každou výzvu, na kterou váš tým narazí.

Vlastnosti
Snadno pochopitelná hra: detaily se budete učit během hraní
Návrat ke klasickým tradičním manažerským hrám

Rozsáhlé možnosti managementu: kontrolujte finance, sponzory, lidské zdroje, organizaci, podporu fanoušků, členy klubu, akcie, příspěvky od fanoušků a další

Rozvíjejte své manažerské schopnosti jako v RPG

Do hry se dostane veškerý aktuální vývoj profesionálního fotbalu

Detailní statistiky týmu a hráčů
Moderní trénink a realistické tréninkové rozvrhy
Stromy individuálních schopností hráčů

Kompletní psychologické profily vašich hráčů, díky kterým najdete dokonalou harmonii svého týmu

Kontrolujte mladé hráče celé roky předtím, než podepíšou první smlouvu

Zápasový engine zaměřený na míč a hráče, kteří se účastní útočných manévrů

Nezapomenutelné proslovy v poločase
Vybudujte si stadion a klub ve 3D a navštivte muzeum svého klubu
Použijte zabudovaný test, díky kterému najdete dokonalý klub

WE ARE FOOTBALL obsahuje výkonný a rozsáhlý editor, který vám umožní vytvořit si vlastní ligy a týmy. Editor má tyto vlastnosti:

Upravit si můžete všechny země světa
Ženské a mužské ligy

Na začátku hry si můžete vybrat mezi oficiálními či upravenými daty

Rozsáhlé seznamy jmen pro různé jazyky

Volitelná automatická tvorba hráčů a týmů, které vám zaplní ligy

Výkonný editor odznaků a dresů
Integrujte do hry vlastní grafiku
WE ARE FOOTBALL vyjde na PC 10. června 2021.
DALŠÍ

CGwillWin