Nový event ve World of Tanks vznikl ve spolupráci s dcerou Gagarina

Nový event ve World of Tanks vznikl ve spolupráci s dcerou Gagarina
20:06, 07.04.2021

Nadcházející pondělí uplyne 60 let od prvního letu člověka do vesmíru, kdy před šesti desetiletími, Jurij Gagarin a jeho kapsle Vostok 1 cestovali do vesmíru a dokončili 1 celou oběžnou dráhu kolem Země. Taková příležitost vyžaduje velkou oslavu a World of Tanks přináší svým hráčům přesně to.

Ke hvězdám! herním eventem, na kterém hráči získají Hvězdné body. Získáním této speciální formy herní měny prostřednictvím denních misí získají sami skvělé odměny, jako je jedinečný 2D styl založený na Vostoku 1 a samotném Juriji Gagarinovi, stejně jako některé další cenné dobroty. Gagarin bude velitelem hry, oblečený ve svém ikonickém oranžovém leteckém obleku, který bude zastupovat sovětský národ. Jeho hlasové linky byly zaznamenány profesionálním hercem, který napodobil jak dikci, tak intonaci tohoto hrdiny. Tato část akce potrvá do 19. dubna.

Kromě osobního postupu musí hráči spojit své síly, aby splnili řadu společných cílů: dokončovat fáze každý den od dnešního dne do 12. dubna. Stejně jako osobní pokrok bude vyžadovat, aby hráči získali hvězdné body, a ty budou přidány do sdíleného „prasátka“ mezi všemi tankisty, takže příspěvek každého jednoho hráče je zásadní. Jakmile získáte požadované Hvězdné body, Gagarinův příběh se začne více rozvíjet. Kromě toho, že budou k dispozici další podrobnosti, hráči také získají v bitvách mezi 12. a 19. dubnem zvýšené multiplikátory XP.

Během akce mohou tankisté navštívit speciální webovou stránku věnovanou vesmírnému letu s první posádkou a tomuto významnému milníku v kosmonautice. Tým World of Tanks při vytváření této akce úzce spolupracoval s Galinou Gagarinou, dcerou Jurije, aby zajistil, že příběh jejího otce bude vyprávěn co nejpřesněji.

„Jurij Gagarin dokázal, že lidé mohou žít a pracovat ve vesmíru. Jeho let povzbudil a dal naději všem, kteří o tom snili! Nastartovalo to hluboké pochopení role lidstva při zachování a rozvoji našeho kosmického domova - Země,“ říká dcera legendárního kosmonauta. „Jsem rád, že díky milionům hráčů World of Tanks bude památka na první vpád lidstva do vesmíru zachována na další roky." Max Chuvalov, ředitel publishingu World of Tanks k tomu dodává: „Rádi bychom poděkovali Galině Gagarinové za veškerou pomoc a rady, které poskytla během celého projektu. Jsme rádi, že můžeme sdílet příběh jejího otce se všemi našimi hráči a doufejme, že se tak stane inspirací pro více lidí! “

Hráči budou moci sledovat svůj vlastní i sdílený postup na https://tothestars.worldoftanks.eu. Další informace o hře To the Stars! událost, navštivte: https://worldoftanks.com/.


DALŠÍ

CGwillWin