Kdy vyjde SnowRunner na Nintendo Switch?

Kdy vyjde SnowRunner na Nintendo Switch?
02:00, 01.04.2021

SnowRunner přinese realistickou fyziku, skutečné náklaďáky a spoustu bahna a sněhu na Nintendo Switch 18.5.2021. Veleúspěšná terénní hra se poprvé dočká přenosné formy s veškerým obsahem a dobrodružstvím jako na PC a ostatních konzolových verzí.

Ovládejte nádherně replikovaná vozidla od značek jako Ford, Chevrolet a Freightliner a zanechte svou stopu v nezkroceném otevřeném světě. SnowRunner oslovil hráče díky dokonalému terénnímu zážitku s tím nejlepším fyzikálním enginem na PS4, Xbox One a PC a nyní dorazí i na Nintendo Switch!

Klik pro zvětšení (Kdy vyjde SnowRunner na Nintendo Switch?)

Připravte se zdolávat bahno, rozvodněné řeky, sníh a zamrzlá jezera, zatímco budete plnit nebezpečné zakázky a mise – nyní na cestách. Rozšiřujte a upravujte svůj vozový park díky spoustě vylepšení a doplňků včetně prodlouženého výfuku do rozbouřených vod či pneumatik s řetězy do závějí.

Snowrunner vyjde na Nintendo Switch 18.5.2021 a přinese hodiny a hodiny tahání, převážení klád, boje s bahnem, opravování, řízení a zachraňování všem hráčům. Ve hře bude možné zapnout české titulky.


DALŠÍ

CGwillWin