Xbox Game Pass obohatí 20 titulov od Bethesdy

Xbox Game Pass obohatí 20 titulov od Bethesdy
10:46, 12.03.2021

Včera bol takzvaný Day 1 v spolupráci dvoch herných gigantov. Spoločnosti Microsoft (divízia Xbox) a Bethesda včera vo večerných hodinách nášho času oficiálne započali svoju spoluprácu. Boli zodpovedané niektoré otázky, ktoré trápili hlavne hráčov mimo platformu PC a Xbox ale taktiež sme sa dozvedeli, že si pre nás firmy v rámci tohto spojenia pripravili nejaké to prekvapenie.Oficiálny stream, v ktorom sa zišli predstavitelia oboch spoločností priniesol detailné predstavenie všetkých štúdií Bethesda Soft. a taktiež priniesol poriadnu nálož do Xbox Game Passu. Konkrétne sa bavíme o 20 ikonických tituloch z dielne Bethesdy, ktoré rozhodne potešia každého predplatiteľa tejto služby. Tituly vo vašej knižnici môžete nájsť už teraz, tak neváhajte a sťahujte.

Klik pro zvětšení (Xbox Game Pass obohatí 20 titulov od Bethesdy)

Vo vzduchu však pred streamom visela otázka, či bude konečne oznámené to, ako bude nový majiteľ pristupovať k multiplatformovému vydávaniu hier. Asi nikoho neprekvapí to, že samotný Phil Spencer oznámil, že hry od Bethesdy budú exkluzívne vychádzať pre službu Game Pass. To prakticky znamená to, že si hry zahráte na PC, konzolách Xbox, prípadne na mobile alebo tablete prostredníctvom Cloudu. Je asi ťažko predstaviteľné to, že by služba Xbox Game Pass presiahla hranice značky PlayStation alebo Nintendo.

Samozrejme bol zmienený aj fakt, že niektoré tituly, niektoré populárne tituly, sú stále multiplatformovou záležitosťou a je potreba ich naďalej podporovať. Toto samozrejme Phil Spencer prisľúbil a potvrdil.


DALŠÍ

CGwillWin