Ve střílečce Enlisted přibude nová kampaň a míří i na PS5

Ve střílečce Enlisted přibude nová kampaň a míří i na PS5
20:38, 03.03.2021

Společnost Gaijin Entertainment oznamuje novou masivní kampaň "Invasion of Normandy" pro online vojenskou střílečku Enlisted. Tato hra s tématikou druhé světové války umožňuje hráčům ovládat pěší oddíly, pozemní vozidla a bojová letadla, možnost hrát se rozšířila i na PlayStation 5. Hra Enlisted je momentálně dostupná na PC, Xbox Series X|S a PlayStation 5 jako uzavřená beta verze, základní balíček je dostupný po zaplacení. Uživatelé, kteří si dříve zakoupili balíčky zakladatelů Battle of Moscow pro Enlisted na PC nebo Xbox Series X|S, získají přístup k nové kampani zdarma.

Kampaň "Invasion of Normandy '' je založena na udalostich v operaci Overlord, která byla kódovým označením pro přistávající spojenecké armády v roce 1944 ve Francii. Herní mise vytvářejí atmosféru bojů, které byly typické pro tuto operaci. Hráči zažijí odvážný útok na ocelovou a betonovou obranu pobřeží pod silnou palbou německých sil, hrůzostrašné městské boje v labyrintu úzkých uliček a dynamický boj o venkovský zámek pomocí terénních vozidel na rychlý pohyb po mapě. Všechny mise jsou k dispozici pro americkou i německou stranu. Hráči budou používat výstroj jako samopaly MP 34 (ö) a Beretta M1918, puška Lee Enfield mod č. 4 Mk I, lehký tank M5A1, 75 mm samopal M8 "Scott", Sd.Kfz.234 / 2 obrněné auto, bombardéry Ju.188 A-2 a A-20G. Odemknout se dají desítky vozidel a zbraní, všechny byly skutečně součástí historické bitvy.

Tyto dva nové balíčky jsou doplňkem k dostupnému balíčku Battle of Moscow. Hráči si budou moci koupit americkou 83rd divizi se samopaly M2 a německou 77th divizi se zdokonalenými samopaly MP 28 s rozšířeným zásobníkem. Zakoupením libovolného balíku získáte přístup k uzavřenému beta testu a k oběma kampaním najednou. PlayStation 5 verze hry Enlisted funguje při 4K @ 60fps a je prakticky stejná s verzí pro PC a Xbox Series X|S.


DALŠÍ

CGwillWin