akce
Tůžobne očakávaný remake Diabla 2 oficiálne oznámený!

Tůžobne očakávaný remake Diabla 2 oficiálne oznámený!
10:28, 21.02.2021

To o čom sa špekulovalo dlhé mesiace bolo potvrdené! Na aktuálne prebiehajúcej akcii Blizzardu sme sa dozvedeli, že remake pravdepodobne najpopulárnejšieho dielu série Diablo skutočne dorazí a čo lepšie, dorazí ešte tento rok.

Čo by sme určite nemali nechať bez opomenutia je fakt, že titul pripravuje štúdio Vicarious Visions (Crash Bandicoot N. Sane Trilogy a Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2), myslím si, že to nepotrebuje žiaden ďalší komentár nakoľko sa jedná o remaky, ktoré patria k tomu najlepšiemu, čo je na trhu.

Aby toho nebolo málo, budete môcť jedným tlačidlom prepnúť originálny vizuál na ten prerobený a naopak, nie že by táto featura k niečomu bola ale aspoň uvidíte, ako moc presný remake Diablo II Resurrected skutočne je.

Hra bohužiaľ nedostala konkrétny dátum vydania ale v trailery sa uvádza rok 2021. Takže všetci povinne držať palce a to aj tie na nohách aby nedošlo k nejakému nečakanému odkladu, myslím si, že "nové" Diablo si už zaslúži každý z nás.

Ak všetko pôjde tak, ako má hry sa dočkáme už čoskoro a to na platformy PC, Xbox Series X/S, PS5 a PS4, dokonca nás peklo čaká aj na konzolu Nintento Switch.

DALŠÍ

CGwillWin