hw
XPG odstartovalo online soutěž Fall in Love with XPG

XPG odstartovalo online soutěž Fall in Love with XPG
19:15, 10.02.2021

XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) vyhlašuje online soutěž „Fall in Love with XPG“, která bude trvat od 10. února 2021 do 10. března 2021.

„V duchu Valentýna se XPG snaží vyjádřit uznání svým fanouškům po celém světě za jejich trvalou podporu a lásku k XPG,” řekla Evelyn Liu, obchodní ředitelka XPG. „Tím, že naši fanoušci na oplátku projeví svou lásku k XPG na sociálních sítích, budou mít šanci vyhrát řadu skvělých cen.“

Klik pro zvětšení (XPG odstartovalo online soutěž Fall in Love with XPG)

Výherci se mohou těšit na tyto úžasné ceny: Apple iPhone Pro 12, SSD XPG GAMMIX S50 Lite, DDR4 paměti XPG SPECTRIX D50, klávesnice XPG SUMMONER, myš XPG PRIMER, headset XPG PRECOG, externí SSD ADATA SC680, externí SSD ADATA SE770G a externí pevný disk ADATA HD770G.

Klik pro zvětšení (XPG odstartovalo online soutěž Fall in Love with XPG)

Fanoušci, kteří chtějí být zařazeni do slosování, musí udělat následující:

1. Sledovat XPG na Facebooku a/nebo na Instagramu

2. Zveřejnit kreativní fotografii XPG produktu spolu s hashtagem #LoveXPG

3. Poskytnout kontaktní informace a odkaz na jejich kreativní fotografii na webové stránce akce "Fall in Love with XPG": https://event.adata.com/lovewithXPG/cz

Výherci budou vybráni náhodně a následně vyhlášeni 31. března 2021 na webové stránce akce "Fall in Love with XPG". Akce "Fall in Love with XPG" se mohou zúčastnit pouze obyvatelé Evropy.

DALŠÍ

CGwillWin