Exkluzivita Returnal pre PlayStation 5 odložená

Exkluzivita Returnal pre PlayStation 5 odložená
10:53, 29.01.2021

Ešte minulý týždeň som vás informoval o tom, že očakávaná akcia prinesie takmer instantné načítavanie vďaka sile PS5 SSD disku. Bohužiaľ dnes pre vás mám správu, ktorá vás nepoteší. Titul Returnal od spoločnosti Housemarque bol odložený z očakávaného dátumu 19. marca/března na 30. apríla/dubna.

Za všetkým stojí údajné doladenie titulu na úroveň, ktorú hráči očakávajú. To v preklade asi znamená; hra bez bugov a ďalších technických problémov.Tomuto tvrdeniu sa samozrejme dá veriť a je to aj pochopiteľné, po patáliách, ktoré si narobilo štúdio CD Projekt Red predčasným vydaním titul Cyberpunk 2077 verím, že veľké množstvo vývojárov podobný predčasný štart starostlivo zváži.

Avšak aby sme dali priestor aj trošku fantázií a špekuláciám... pošuškáva sa aj o možnosti zámerného odloženia kvôli aktuálnej situácií okolo nedostatku konzol PlayStation 5. Hra je smerovaná čisto na túto next-genovú platformu, ktorá je bohužiaľ celosvetovo nedostatkovým artiklom. Ako sa hovorí, za všetkým hľadaj prachy, ktoré môžu byť jedným z potencionálnych dôvodov odkladu, nakoľko by sa hra vlastne nemala komu predávať.

DALŠÍ

CGwillWin