Xbox Game Pass platí neuveriteľných 18 miliónov predplatiteľov

Xbox Game Pass platí neuveriteľných 18 miliónov predplatiteľov
15:00, 27.01.2021

Je tomu pár dní, čo som písal pochvalnú novinku na margo služby Xbox Game Pass, v ktorej som pozitívne komentoval tituly a frekvenciu pridávania hier do tejto služby a aj to, že môj výhľad do budúcnosti pre túto službu je viac, ako pozitívny.Dnes, pár dní po novinke mám čísla! 18 miliónov predplatiteľov služby! Neuveriteľné číslo s ktorým sa vytasil Daniel Ahmad na konferencií Microsoftu. Samozrejme každé pozitívum má aj svojich kritikov, ktorí na Twitteru okamžite spustili paľbu kritiky a deklarovali, že v čísle sú započítané takzvané trialy.

Ak ste majiteľom Xboxu alebo používate Xbox Game Pass na PC určite dobre viete, že prvý mesiac tejto služby je vám k dispozícií za 1 dolár. Presne toto je dôvodom kritiky. Pretože či chceme alebo nie, verím, že číslo dočasných užívateľov nebude malé, na druhú stranu verím, že skutočných predplatiteľov je pomerne dosť a budúcnosť Game Passu vidím veľmi pozitívne.

Na druhú stranu, ak sa chcete sami presvedčiť o kvalitách tejto služby nie je nič jednoduchšie, ako vyskúšanie samotnej služby prostredníctvom zmieňovaného trialu.


DALŠÍ

CGwillWin