hw
GeForce NOW Alliance se rozšíří do Turecka, Saúdské Arábie a Austrálie

GeForce NOW Alliance se rozšíří do Turecka, Saúdské Arábie a Austrálie
19:04, 22.01.2021

Další kroky GeForce NOW v rozšiřování globální stopy cloudových her. Prostřednictvím programu GeForce NOW Alliance se populární služba pro streamování her rozšíří do Austrálie, Turecka a Saúdské Arábie později v průběhu letošního roku. NVIDIA přináší díky cloudovému hraní stále více her rostoucí hráčské základně. GeForce NOW Alliance navazuje partnerství s telekomunikačními společnostmi z celého světa a stále rychleji přináší tyto nové možnosti do dalších a dalších regionů.

Program GeForce NOW Alliance je partnerstvím poskytovatelů telekomunikačních služeb využívajících optimalizované servery NVIDIA RTX k celosvětovému rozšíření a zlepšení hraní v cloudu. S rostoucím významem 5G sítí mají operátoři díky tomu k dispozici řešení na klíč pro rychlou expanzi streamování her do starých PC, chytrých telefonů s OS Android nebo iOS, Chromebooků nebo třeba NVIDIA SHIELD.

S využitím výhod RTX serverů přinášejí partneři GeForce NOW Alliance herní zážitky s ještě nižší latencí. A to jim dává příležitost plně zákazníkům demonstrovat hodnotu jejich širokopásmového připojení a 5G infrastruktury. Tři nejnovější partneři: Pentanet (Austrálie), Turkcell (Turecko) a Zain KSA (Saúdská Arábie) očekávají spuštění služby ve svých regionech v průběhu letošního roku.


DALŠÍ

CGwillWin