Novinky od Devolver Digital

Novinky od Devolver Digital
03:06, 07.01.2021

Poměrně plodný vydavatelský tým Devolver Digital nás dnes počastoval tiskovou zprávou, ve které nás informoval o plánovaném vydání dalších dvou kousků, které doplní již tak bohaté portfolio zaštítěných titulů. Aby toho nebylo málo, máme tu tedy prezentaci rovnou dvou her, Olija a Loop Hero.

Zatímco Olija má již naplánováno přesné datum vydání, 28.1.2021, tak o Loop Hero prozatím víme pouze to, že dorazí v průběhu letošního roku. A oč ve hrách vlastně půjde? V titulu Olija, který kutí ve studiu Skeleton Crew, se na platformách PC, PS4, Nintendo Switch a XONE zhostíte hlavního hrdiny, který ztroskotá a uvízne v tajemném světě Terraphage. Ten je notně inspirován jak asijskými fantasy prvky, tak i námořnickými legendami. Těšit se můžeme na řadu soubojů, hádanek i klasické plošinovkové akce, během které budeme zachraňovat další námořníky, setkávat se se zajímavými postavami a prozkoumávat herní svět. Níže mrkněte na video pro lepší představu, jak bude hra vypadat.

V titulu Loop Hero, který dorazí prozatím pouze na PC, na vás poté bude čekat svět, který uvízl v nekonečné časové smyčce. Ke slovu se dostane i skládání balíčků hracích karet, které poslouží během soubojů, spousta průzkumných aktivit a snaha o obnovení světové rovnováhy. Tak, co na nadílku říkáte?


DALŠÍ

CGwillWin