hw
recenze
Canvas Select Plus - recenzia

Canvas Select Plus - recenzia
Canvas Select Plus - recenzia
10:04, 20.11.2020

Spoločnosť Kingston Technology pokračuje aj naďalej v modernizácii a rozširovaní ponuky svojho už tak členitého portfólia, kde hrajú pochopiteľne výrazný prim aj pamäťové karty. Séria Canvas, ktorú už dnes poznáme v troch prúdoch React Plus, Select Plus a Go! Plus, nám aktuálne servíruje nové SDXC karty s dostatočne výrazným úložiskom vhodným pre aplikáciu do rôznej sofistikovanej elektroniky a v nasledujúcom texte sa stručne nahneme práve nad jednou z nich.

Cena rozhoduje

Klik pro zvětšení (Canvas Select Plus - recenzia)

Výrazným pozitívom je takzvaný pomer ceny a výkonu, kde sa v našom prípade rozprávame o spoľahlivej Canvas Select Plus s úložiskom na hranici 128GB. V tejto kategórii je možné voliť medzi 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB a 512 GB, z čoho poslednú menovanú veľkosť sme nedávno, v zmysle otázky, začlenili aj do našej špeciálnej súťaže. Ak sa rozprávame o cenovo dostupnej karte za cca 20 Euro, určite je nutné spomenúť aj dôležitý atribút ohľadom rýchlosti zápisu a čítania.

100 MB/s - 85 MB/s

Klik pro zvětšení (Canvas Select Plus - recenzia)

V tomto bode výrobca zaručuje dostatočne rýchlu schopnosť načítavania uložených dát (100 MB/s) a rovnako tak uspokojivú schopnosť zápisu (85 MB/s). V rýchlostnej triede UHS-I sa preto stretol priestor pre možnosť strčiť kartu nie len do moderných telefónov lomeno tabletov, schopných zaznamenávať videá vo vysokej kvalite, ale rovnako tak ich úspešne spárovať s konzolou. Karta totižto podporuje štandard Android A1 Performance Class. V druhou menovanom prípade som ja osobne použil Canvas Select Plus 128GB v kombinácii s platformou Nintendo Switch a všetko bežalo ako po masle.

Priame nahrávanie v 4K

Mimo priestoru pre ideálne využitie v oblasti tradičných prenosných zariadení, sa Canvas Select Plus 128GB dá pochopiteľne kombinovať so všetkými strojmi schopnými pobrať jeho základné technické atribúty. Pre podstatu nášho krátkeho zhrnutia kvalít karty samotnej ostáva najdôležitejšia skutočnosť, že spoľahlivosť na akú sme pri známej firme Kingston Technology tak nejako zvyknutý sa ani s odstupom času nevytráca a je to práve táto spoločnosť, ktorá by vám pri výbere ideálnej SD karty mala ako prvá vyskočiť pred oči.Za poskytnutí produktu na recenzi děkujeme společnosti Kingston Technology

Klik pro zvětšení (Canvas Select Plus - recenzia)


CGwillWin