hw
GeForce NOW na iOS Safari

GeForce NOW na iOS Safari
01:23, 20.11.2020

Před několika okamžiky byla spuštěna beta verze GeForce NOW na iOS Safari. V herní PC tak mohou snadno přetvořit miliony majitelů iPadů a iPhonů. Stačí navštívit https://play.geforcenow.com/ ze zařízení se systémem iOS 14.2 nebo iPadOS 14.2. Kdokoli, kdo dosud není členem, se může zaregistrovat do programu Founders (139 Kč/5,49 € měsíčně, 695 Kč/27,45 € za 6 měsíců) nebo bezplatné členství na https://www.nvidia.com/en-us/geforce-now/memberships/.

GeForce NOW pro iOS Safari beta je nyní k dispozici v Severní Americe a Evropě, včetně Ruska, kde je zprostředkovatelem GFN.RU, partner GeForce NOW Alliance. V budoucnu bude k dispozici také v dalších partnerských regionech Aliance GeForce NOW.

Společně s Epic Games také probíhají práce na zpřístupnění Fortnite ve verzi snadno ovladatelné na dotykovém displeji. Hra proto bude dostupná později. Hry z knihovny GeForce NOW se obvykle nejlépe ovládají gamepadem (Např. s certifikací GeForce NOW Recommended, jako je Razer Kishi). Na iOS Safari je pak kvůli platformnímu omezení téměř nutností, klávesnici a myš totiž není možné zapojit a hry, které je vyžadují, nebudou podporovány. Avšak dotykovou verzi Fortnite si již oblíbilo 100 milionů hráčů, a právě GeForce NOW jim tento zážitek brzy zprostředkuje na iOS Safari. GeForce NOW Recommended gamepad, jako je Razer Kishi.

Nový blog pojednává i o dalších novinkách:
Průběžné vylepšení kvality služby.

Nedávné přírůstky do knihovny GeForce NOW zahrnují nově vydané AAA tituly nebo populární hry. Jsou mezi nimi Watch Dogs: Legion s RTX, Among Us a Assassin’s Creed Valhalla. Cyberpunk 2077 nebude chybět a RTX je samozřejmostí.

Brzy přijde fanoušky očekávaná podpora digitálního obchodu GOG. Termín zatím není přesně stanoven.

Zkušenosti s prohlížečem Chrome webRTC se v prvním čtvrtletí příštího roku rozšíří na další platformy.

Nový partner GeForce NOW Aliance, Zain, brzy zahájí beta testování rozšíření služby her do Saúdské Arábie. Taiwan Mobile mezitím opustil beta fázi GeForce NOW a spustil plný provoz.

Nově přidaných her je tento týden celkem 7 včetně dnes vydaného Bridge Constructor: The Walking Dead na Epic Games a Steamu. Zajímavé je také Elite Dangerous, které Epic Games Store nabídne na týden zdarma v rámci své pravidelné akce.

Novinky na GeForce NOW:
Bee Simulator (novinka - Steam)

Bridge Constructor: The Walking Dead (novinka na Epic Games Store a Steam, 19. 11.)

Poker Club (novinka Steam, 19. 11.)
Elite Dangerous (Zdarma na Epic Games Store - 19-26. 11.)
RuneScape
Trials Rising (Epic Games Store)
Návrat na GeForce NOW:
Amazing Cultivation Simulator

DALŠÍ

CGwillWin