Deluxe edice HITMAN 3 se představuje

Deluxe edice HITMAN 3 se představuje
17:54, 30.10.2020

Titul Hitman 3 vyjde pro konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC 20. ledna 2021. Hráči si mohou hru předobjednat v standartní nebo Deluxe edici. Ta bude obsahovat balíček Trinity Pack, který obsahuje 9 herních předmětů včetně obleků, aktovek a zbraní z celé trilogie World of Assassination.

Kromě tohoto předobjednávkového bonusu, hráči kteří si zakoupí fyzickou edici HITMAN 3 Deluxe Edition, získají přístup k exkluzivnímu hernímu obsahu a obsahu ze zákulisí včetně:

• Deluxe Escalation Contracts
• Deluxe obleky a předměty
• Digitální soundtrack
• Digitální "World od HITMAN" knihu
• Komentář režiséra (úvod k misi)

IOI také potvrdilo, že hráči HITMAN 3 budou moci upgradovat ze současné na novou generaci bez dalších nákladů. Poprvé si také budou moci vyzkoušet World od Assassination ve VR s podporou PlayStation VR. Užijte si bezprostřední akci, dívejte se nepřátelům do tváře a odposlouchávejte důležité rozhovory. Ve hře HITMAN 3 je ve VR podporováno více než 20 lokací z trilogie World of Assassination.

Klik pro zvětšení (Deluxe edice HITMAN 3 se představuje)

Hitman 3 je dramatickým zakončením trilogie World of Assassination a zavede na cestu dobrodružstvím skrze celý svět. Agent 47 se vrací jako nemilosrdný profesionál pro nejdůležitější kontrakty celé své kariéry. Za pomoci agentky Diany Burnwood spojí síly se ztraceným přítelem Lucasem Grayem. Jejich posláním je eliminovat partnery Providence.

Všechny mise v HITMAN 3 jsou připraveny pečlivě a nabízí kreativní příležitosti. Hráči budou mít bezkonkurenční svobodu při plnění svých cílů a herní svět bude reagovat na vše co udělají. Hráči předchozích dílů HITMAN budou moci importovat lokace, které již vlastní z předchozích dvou her do HITMAN 3 a díky tomu získají 20+ lokací z celé trilogie na jedno místo.

DALŠÍ

CGwillWin