Cyberpunk by potreboval ešte 4 až 5 mesiacov vývoja, tvrdí zamestnanec CD Projektu

Cyberpunk by potreboval ešte 4 až 5 mesiacov vývoja, tvrdí zamestnanec CD Projektu
12:14, 30.10.2020

Tohto týždňový odklad najočakávanejšej hry posledných rokov, projektu Cyberpunk 2077, opäť rozvíril vášne nie len na internete, ale aj mimo neho. CD Projekt RED však potrebuje dvadsať dní na vyladenie technickej stránky u next-gen konzol, tak aby zážitok z tejto sci-fi RPG naplniť očakávania zo sedemročného vývoja.

Ako sme sa ale aktuálne dozvedeli, ani to by nemuselo byť nakoniec dostačujúce, keďže jeden zo zamestnancov vývojárskeho zázemia v Poľsku (jeho totožnosť potvrdil novinár Jason Schreier) sa prostredníctvom Reddit vlákna vyjadril trocha nelichotivo na adresu celého plánovania hry samotnej. Jeho kolegov, ako aj jeho samotného, vraj nesmierne prekvapil onen nedávny status GOLD, teda vyhlásenie; že dielo je dokonané a hra už nepotrebuje viac času, čo už dnes neplatí. Podľa neznámeho zamestnanca CD Projektu by vraj Cyberpunk potreboval ešte aspoň štyri až päť mesiacov, aby sa dalo finálnu verziu označiť za dokonalé dielo. Takto sa vraj máme pripraviť na veľké balíčky opráv ako aj zástup technických prekážok, ktoré ale nemajú nejako fatálne komplikovať zážitok z hry samotnej. Jednoducho to bude ešte chcieť čas a vyladenie, než hra ako taká dosiahne to čo dosiahnuť má.

Ak sa na to pozriem z osobného pohľadu, tak ani tretí Witcher nebol po technickej stránke od svojho launch okna nejakým technickým klenotom a chcelo to ešte pár výrazných záplat, než sa k takému tvrdeniu dala priložiť ruka. Cez to všetko som pred viac ako piatimi rokmi dal hre bez akýchkoľvek problémov 100%, keďže som veril v jej dokonalosť a potenciál ho dosiahnuť. Nič iné teraz neočakávam ani od Cyberpunku.

Klik pro zvětšení (Cyberpunk by potreboval ešte 4 až 5 mesiacov vývoja, tvrdí zamestnanec CD Projektu)


DALŠÍ

CGwillWin