9 Monkeys of Shaolin je vonku, sledujte launch trailer

9 Monkeys of Shaolin je vonku, sledujte launch trailer
09:19, 17.10.2020

Sobaka Studio, ktoré by vám mohlo čo to povedať v súvislosti s podarenou a brutálnou akciou Redeemer, včera oficiálne vypustilo svoj nový projekt. Ide o kooperačnú sekačku 9 Monkeys of Shaolin (PC, PS4, XOne, Switch) ktorá vzdáva hol kung-fu filmom z obdobia sedemdesiatych rokoch minulého storočia a to pomocou dobre známeho konceptu beat 'em up na báze retro hier z čias konzol SNES alebo SEGA Mega drive.

Ako obyčajný čínsky rybár Wei Cheng musíte pomstiť smrť svojich priateľov a rodiny zabitých pri pirátskom útoku, vykonanom vo vašej rodnej dedinke. Hlavný hrdina hry je však dosť tvrdý oriešok, pretože pozná základy starovekého bojového umenia, ktoré ovládajú iba legendárni šaolinskí mnísi. Pripravte svojich verných vojakov na náročné dobrodružstvo v stredovekej Číne a na nemilosrdné boje s hordami rôznych nepriateľov.

 • 3 jedinečné bojové štýly: bojujte na zemi, vo vzduchu alebo používajte tajomné magické pečate. Kombinujte tieto prvky a porazte každého nepriateľa na vašej ceste.
 • Podmanivé rozprávanie: objavte fascinujúci príbeh Wei Chenga a sledujte, ako sa z jednoduchého rybára stane majstrom šaolinského bojového umenia.
 • Ohromujúci vizuálny štýl: nepravdepodobná kombinácia historických a mystických prvkov vám poskytne vzrušujúci zážitok z každej scény, ktorá sa objaví na obrazovke.
 • Rozsiahly systém vývoja postáv: veľa spôsobov, ako zvíťaziť, sa dozviete pri objavovaní rôznych odomykateľných výhod, predmetov a bojových štýlov.
 • Čaká vás viac ako 25 rôznych úrovní: čínske dediny, pirátska loď, budhistické kláštory, japonské sídla, starobylé ruiny a mnoho ďalších.
 • 10 druhov čínskych a japonských poľných zbraní, z ktorých každé má svoje jedinečné vlastnosti. Objavujte krajiny a hľadajte nové predmety!
 • Kooperatívna hra: pozvite svojho priateľa, aby vám pomohol prebojovať sa cez rastúce vlny nepriateľov a spoločne tak dokončiť hru.
 • 9 Monkeys of Shaolin je vonku a príde vás na sumu; Steam €19.99, PlayStation 4 €29.99, Xbox One €29.99 a Nintendo Switch €29.99.


  DALŠÍ
  
  CGwillWin