Marvel's Avengers ohlásený pre next-gen aj s CZ lokalizáciou

Marvel's Avengers ohlásený pre next-gen aj s CZ lokalizáciou
14:31, 23.06.2020

Dalo sa to viac menej očakávať, minimálne prvá časť nadpisu, keďže projekt Marvel's Avengers z produkcie Square Enix má v sebe až príliš veľa očakávaní a raz toľko investícií (nemusíme sa potom rozprávať o nákladnej licencii). Tak či onak, táto akčná adventúrka, rodiac sa v štúdiách Crystal Dynamics a Eidos Montréal, príde oficiálne von s dátumom 4. 9. 2020 a to na PC, PlayStation 4, Xbox One a Google Stadia. Z toho prvé tri menované platformy dostanú aj lokalizáciu formou českého textu, čo je určite pozitívna správa pre milovníkov komiksu u nás a hier stvorených na ich základe. Späť však ku pointe novinky.

Projekt Marvel's Avengers sa koncom roka ocitne vonku aj na nastupujúcu generáciu konzol (PlayStation 5, Xbox Series X), kde pochopiteľne pobeží v oveľa kvalitnejšom technickom spracovaní. Podporovaný bude dokonca aj cross-gen, teda kooperácia naprieč starou a novou hardvérovou garnitúrou. Viac informácií môžete načerpať z tlačovej správy spoločnosti Cenega, ktorá bude hru u nás distribuovať a rovnako sa jej môžete poďakovať za už spomenutú lokalizáciu.

Klik pro zvětšení (Marvel's Avengers ohlásený pre next-gen aj s CZ lokalizáciou)

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix oznamuje, že očekávaná akční hra Marvel's Avengers byla potvrzena pro novou generaci konzolí. Současně všichni hráči, kteří si hru zakoupí po jejím vydání v září, získají automatický upgrade hry zdarma na konzole PlayStation 5 a Xbox Series X. Hra Marvel's Avengers, která bude v prodeji od 4. 9. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky!

Hra Marvel's Avengers bude k dispozici pro konzole nové generace od okamžiku zahájení jejich prodeje na konci roku 2020. Všichni hráči, kteří si hru zakoupí na konzole současné generace od září 2020, získají automaticky možnost upgradu hry na konzole nové generace, a to včetně přenosu uživatelských dat, jako jsou uložené pozice a herní profil. Současně bude podporována cross-gen kompatibilita, což znamená, že hráči starších konzolí budou mít možnost hrát s přáteli na nových konzolích.

Klik pro zvětšení (Marvel's Avengers ohlásený pre next-gen aj s CZ lokalizáciou)

Hra Marvel's Avengers přinese na konzolích nové generace extrémně rychlé načítací časy, vylepšené rozlišení, kvalitu obrazu a textur, rozšířené možnosti destrukce, ray tracing a více. Detailnější informace o hře na konzole nové generace přineseme později.

Marvel’s Avengers je epická, akčně-dobrodružná hra z pohledu třetí osoby, která kombinuje originální filmový příběh s hratelností pro jednoho hráče i kooperaci. Dej dohromady tým až čtyř hráčů online, ovládni své mimořádné schopnosti, uprav si rozrůstající soupisku hrdinů a braň Zemi před rostoucími hrozbami.


DALŠÍ

CGwillWin