hw
Logitech predstavil G915 TKL

Logitech predstavil G915 TKL
11:48, 26.05.2020

Spoločnosť Logitech aktuálne predstavila svoju novú hernú mechanickú klávesnicu G915 TKL, ktorá vychádza z úspešného základu G915 a jednou z jej prvotných predností je kompaktnosť na základe odstránenia numerickej časti. Je však toho samozrejme oveľa viac. Hlavnou devízou je bezdrôtový chod na základe LIGHTSPEED wireless alebo BT technológie, ktorý výrobca zaručuje až do výšky 40 hodín. Celkové telo klávesnice je vytvorené z kvalitného kovu a do predaja pôjde s možnosťou osadenia týchto spínačov: GL Linear, GL Tactile a GL Clicky. Viac vám pochopiteľne povie tlačová správa nižšie ako aj naša pripravovaná recenzia, každopádne ak by ste si chceli pozrieť náš unboxing, nájdete ho o pár riadkov nižšie.

Logitech G predstavuje mechanickú hráčsku klávesnicu bez numerického bloku Logitech G915 TKL Plnohodnotná kompaktná klávesnica bez numerického bloku G915 TKL je kombináciou elegantného dizajnu, špičkových technológií a konštrukčného riešenia

Logitech G, značka spoločnosti Logitech a popredný inovátor herných technológií a zariadení, dnes ohlásila bezdrôtovú RGB mechanickú hernú klávesnicu Logitech G915 TKL, ktorá ponúka rovnaké kľúčové technológie a príjemné ovládanie ako oceňovaný model G915, ale v krátkej verzii bez numerického bloku.

Klik pro zvětšení (Logitech predstavil G915 TKL)

Ultra tenká G915 TKL obsahuje vysoko výkonnú bezdrôtovú technológiu LIGHTSPEED, nízkoprofilové mechanické herné spínače GL pre rýchle a presné hranie a RGB podsvietenie LIGHTSYNC, pri zapnutí ktorého vydrží batéria dodávať energiu až 40 hodín.

S Logitech G915 TKL nepotrebujete na hranie toľko miesta, má však všetky nevyhnutné hráčske klávesy a dá sa ľahko prenášať na LAN party alebo na návštevu ku kamarátom. Na zadnej strane klávesnice je aj priestor pre uloženie bezdrôtového USB adaptéru LIGHTSPEED. Vďaka absencii numerickej časti môžete mať myš bližšie ku klávesnici - táto prirodzenejšia poloha rúk prináša väčšie pohodlie, lepšie sústredenie a menšiu únavu, čo sú dôležité aspekty oceňované mnohými hráčmi.

„Od uvedenia pôvodnej klávesnice Logitech G915 sa herná komunita neustále dožadovala rovnakej technológie, ale v kompaktnom prevedení bez numerického bloku,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ Logitech Gaming. „G915 TKL, ktorá vznikla kombináciou bezdrôtového pripojenia LIGHTSPEED, RGB podsvietenia LIGHTSYNC, batérie s úžasnou výdržou a elegantného, ​​ultra tenkého dizajnu, predstavuje nový štandard pre herné klávesnice.“

Táto špičková klávesnica je vybavená oceňovanú bezdrôtovou technológiou Logitech G LIGHTSPEED s bleskovo rýchlou odozvou 1 ms a batériou s výdržou až 135 dní nepretržitého bezdrôtového hrania pri vypnutom podsvietením (za predpokladu 8 hodín hrania denne). Je to prvá bezdrôtová RGB herná klávesnica od Logitech G bez numerického bloku s technológiami LIGHTSPEED a LIGHTSYNC. Vďaka LIGHTSYNC si môžete prispôsobiť podsvietenie klávesnice s 16,8 miliónom farieb pomocou programu Logitech G HUB tak, aby ste dosiahli čo najlepší herný zážitok. S aktivovanou RGB farebnou vlnou môžete po jednom nabití batérie hrať nepretržite až 40 hodín.

Klik pro zvětšení (Logitech predstavil G915 TKL)

Mechanické hráčske klávesnica G915 TKL sú vybavené vysoko výkonnými nízkoprofilovými GL mechanickými klávesovými spínačmi, ktoré majú polovičnú výšku oproti štandardným 2mm mechanickým klávesovým spínačom a umožňujú tak o 25% rýchlejší aktiváciu a pohodlnejšie písanie. Podľa svojich herných preferencií si môžete vybrať klávesnicu so spínačmi GL Linear, GL Tactile alebo GL Clicky. Verzia Linear ponúka plynulé stláčanie kláves, zatiaľ čo verzia Tactile poskytuje zreteľnú hmatovú odozvu hráčom, ktorí uprednostňujú priamu spätnú väzbu. Verzia Click má zvukovú aj hmatovú odozvu, takže s ňou môžete otravovať spolubývajúcich alebo hrdo predvádzať svoje hráčske zručnosti!

Bezdrôtová LIGHTSPEED RGB mechanická hráčska klávesnica bez numerického bloku Logitech G915 TKL by mala byť k dispozícii v júni/červen 2020 na LogitechG.com a v Českej republike a na Slovensku u vybraných predajcov za odporúčanú maloobchodnú cenu 229€.


DALŠÍ

CGwillWin