hw
Logitech predstavil cenovo dostupnú hernú myš

Logitech predstavil cenovo dostupnú hernú myš
18:04, 21.04.2020

Na slovné spojenia o nízkej cene a nejakej tej firme, ste u nás skôr zvyknutý u portfólia konkurenčného Genesisu, čo však neznamená, že ani svetoznámy výrobca hardvéru Logitech nevie ponúknuť veľa muziky za "menej" peňazí.

V prípade aktuálne ohlásenej myšky Logitech G203 Lightsync to s istotou platí, o čom sa môžete presvedčiť pomocou tlačovej správy nižšie. Ak by sa vám však nechcelo dnes podvečer trápiť svoje karanténou unavené očká, ponúkam vám teraz rýchly súhrn. G203 vás príde na príjemných 40 Euro a za túto sumu ponúka moderný dizajn (ako inak kábel), váhu 85 g, senzor 8000 DPI, podsvietenie s 16.8 miliónmi farieb a šesticou tlačidiel.

Klik pro zvětšení (Logitech predstavil cenovo dostupnú hernú myš)

Nová hráčska myš Logitech G203 LIGHTSYNC ponúka skvelý výkon za dostupnú cenu

Logitech G, značka spoločnosti Logitech a predný inovátor herných technológií a vybavenia, dnes predstavila hráčsku myš Logitech G203 LIGHTSYNC, ktorá ponúka vynikajúci výkon, univerzálne využitie a klasický dizajn za výbornú cenu.

„V reakcii na celosvetovú explóziu záujmu o počítačové hry naprieč všetkými vekovými kategóriami sme sa rozhodli vyvinúť myš, ktorá sprístupní všetkým hráčom niektoré z našich najinovatívnejších technológií. Hráčska myš Logitech G 203 prináša veľmi výkonnú technológiu, RGB podsvietenie a maximálny komfort v osvedčenom konštrukčnom vyhotovení. S jej pomocou určite dokážete prekonať každého súpera.“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ divízie Logitech G

Klik pro zvětšení (Logitech predstavil cenovo dostupnú hernú myš)

Myš Logitech G203 LIGHTSYNC má klasický a časom overený dizajn s 6 tlačidlami. Môžete ju začať používať ihneď po vybalení z krabice, ale jej plný potenciál oceníte až po nakonfigurovaní funkcií na uľahčenie a podporu herných akcií. Myš je vybavená špičkovým snímačom s nastaviteľným rozlíšením až 8000 DPI, ktorý zaručuje maximálnu presnosť polohovania, rýchlosť trasovania a konzistenciu ovládania. RGB podsvietenie G203 LIGHTSYNC ponúka paletu 16,8 milióna farieb s rôznou úrovňou jasu, čo umožňuje vytvárať svetelné efekty a „dúhové“ farebné vlny.

Nová myš komunikuje rýchlosťou až 1000 správ za sekundu - osemkrát rýchlejšie než bežné myši - takže pri posunutí myši alebo stlačenie jej tlačidla je odozva na obrazovke prakticky okamžitá. Vďaka kovovým pružinám je ľavé i pravé tlačidlo myši neustále pripravené na stlačenie. Toto riešenie prináša výnimočne rýchlu a presnú reakciu, zreteľnú hmatovú odozvu, dokonalú konzistenciu ovládania a tým aj spríjemnenie celkového herného zážitku.

Klik pro zvětšení (Logitech predstavil cenovo dostupnú hernú myš)

Aby mohli hráči čo najlepšie využiť svoje vybavenie, možno myš G203 LIGHTSYNC naprogramovať pomocou aplikácie Logitech G HUB. Tento vyspelý herný softvér s čistým a moderným rozhraním umožňuje hráčom, aby si rýchlo nastavili funkcie každého tlačidla myši podľa svojich preferencií.

Hráčska myš Logitech G203 LIGHTSYNC bude k dispozícii na Slovensku a v Českej republike v čiernej a bielej verzii od mája/května 2020 za odporúčanú maloobchodnú cenu 39,99€ (1 109 Kč.).


DALŠÍ

CGwillWin