Modelka Azura si skúša podobu Ciri

Modelka Azura si skúša podobu Ciri
18:05, 06.04.2020

Cosplay scéna je momentálne silno na vzostupe, začo pochopiteľne môžu všetky tie prísne opatrenia v zmysle globálnej pandémie a rovnako tak aj tradičná a nefalšovaná puberta mnohých mladších hráčov. Toho sa snaží umne využiť aj pomerne zavedená Insta-modelka Azura, ktorá si spravila sériu fotografií ako "dieťa prekvapenia" a aktuálne vyhodila von prvú fotografiu.

Čo bude nasledovať? Akonáhle mnohým dôjde spotreba opaľovacieho krému a samotná Azura vyberie dostatok peňazí od svojich fanúšikov, to všetko prostredníctvom plateného programu, na internet unikne kompletný cosplay a to aj v jemne erotickej nôte, o čom vás budeme s radosťou a informovať. Zatiaľ teda aspoň takto.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Head on over to Patreon.com/azuracosplay (link in bio) to see more Ciri tonight. 💕 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Tier 5 - full cosplay Tier 25 - + lingerie set Tier 50 - + implied n0od set ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Photo by @pashavixen Editing by me Cosplay weathering & tailoring by me - thanks to Pasha for letting me borrow and customize /paint all over it! ^_^ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ {#witcher #witchercosplay #ciricosplay #ciri #cirilla #thewitcher #witchercosplayer #geraltofrivia #geralt #witchergame #azuracosplayofficial}

Príspevok, ktorý zdieľa ⚔️ Azura Cosplay ⚔️ (@azuracosplayofficial),


DALŠÍ

CGwillWin