Isle of Man TT - Ride on the Edge 2 je v prodeji

Isle of Man TT - Ride on the Edge 2 je v prodeji
18:50, 24.03.2020

Motocykloví závodníci po celém světě, dostavte se na startovní čáru! Nyní si nejslavnější motocyklistický závod na světě můžete projet i vy!

Ve hře TT Isle of Man – Ride on the Edge 2 budete jezdit po trati Snaefell Mountain, kde se o titul Isle of Man Tourist Trophy soutěží už více než sto let. Trať Isle of Man TT se od klasického okruhu velmi liší. Trasa je plná nedokonalostí a obsahuje rychlé zatáčky, těsná zúžení a dlouhé rovinky, kde mohou řidiči překročit rychlost 300 km/h! TT Isle of Man – Ride on the Edge 2 věrně reprodukuje náročnou trasu tohoto legendárního závodu, ve kterém je klíčem k vítězství naprostá bezchybnost.

TT Isle of Man – Ride on the Edge 2 posouvá realismus do nových výšin, včetně vylepšené fyziky motorek, opotřebení různých částí a zahrnutí oficiálních motorek a závodníků TT. Studio KT Racing úzce spolupracovalo se dvěma profesionálními závodníky, aby dokázalo naplnit vysoké očekávání hráčů. Těmito profesionály byli Julien Toniutti, nejrychlejší francouzský závodník v TT, a Davey Todd, který je na druhé příčce celosvětového žebříčku ve hře a druhý nejrychlejší nováček všech dob ve skutečném závodě.

Hra vám nabízí ještě delší zábavu díky průzkumu nové oblasti, která je skutečným motorkářským rájem; je to ideální místo, kde si můžete upravit motorku a pokusit se o různé výzvy, jako jsou pronásledování a závod s časem. Nová verze režimu kariéry nabízí hráčům možnost vypracovat se z amatérského závodníka na vítěze Senior TT! Vyberte si týmy, se kterými chcete závodit během sezóny, upravujte si motorky, plánujte si kalendář a spravujte svou kariéru, abyste vyhráli tu nejvyšší cenu.

TT Isle of Man – Ride on the Edge 2 je ten nejpodrobnější motocyklistický simulátor svého žánru, a to díky těmto vlastnostem:

Realistická fyzika motorek a náročná hratelnost

Všech 60 km tratě Isle of Man Tourist Trophy v pečlivém a věrném provedení

17 dodatečných okruhů, na kterých si můžete zlepšit jízdní dovednosti

Otevřený svět pro testování reflexů a úpravy motorek

Propracovaný režim kariéry, který nabízí šanci vypracovat se z amatérského závodníka na vítěze Senior TT

27 závodníků a 13 oficiálních motorek TT, včetně 5 legendárních strojů

Jedinečná kamufláž helmy pro zvýšenou imerzi

TT Isle of Man - Ride on the Edge 2 je v prodeji pro PlayStation®4, Xbox One a PC. Vydání na Nintendo Switch™ se plánuje v průběhu roku 2020.


DALŠÍ

CGwillWin