hw
Čo nám ukázal posledný event Indie World?

Čo nám ukázal posledný event Indie World?
11:05, 18.03.2020

To čo spoločnosť Nintendo avizovala na včerajšok, sa pochopiteľne nakoniec uskutočnilo. Digitálny event o nezávislej produkcii zameranej nie len pre systém Nintendo Switch, sa zmestil do stopáže necelých dvadsať minút a jeho obsah ponúkol niekoľko zaujímavých noviniek. Z nich vám vyberám vrchnú vrstvu šľahačky.

The Last Campfire

Z nich si môžeme vypichnúť konečný príchod novej hry od Hello Games (autorov No Man's Sky), ktorá sa pod názvom The Last Campfire príde pozrieť nie len na Switch ale aj na PC, PS4 a XOne. Stane sa tak toto leto a nižšie si môžete pozrieť včera prezentovaný trailer.

I Am Dead

V poradí druhou zaujímavou indie hrou, ktorá je v príprave nie len pre konzolu Nintendo Switch ale aj pre PC na toto leto, je projekt I Am Dead. Ten pripravuje známe štúdio Annapurna Interactive (Gone Home, Journey), ktoré s ním chce naplniť barometer prosto divnej adventúrky.

The Good Life

Pre mňa osobne vôbec to najzaujímavejšie a najatraktívnejšie zo včerajšieho Indie eventu? Prvý seriózny gameplay na novú hru od geniálneho dizajnéra menom Hidetaka Suehiro, alias Sweriho, ktorým okorenil celý event a potvrdil tak svoju jedinečnosť aj pri tvorbe netradičného simulátoru žitia The Good Life. Ten má síce stále len orientačný dátum, respektíve rok vydania 2020, ale stačí si pozrieť záznam nižšie a okamžite sa vám rozžiaria oči.

Blair Witch

O poľskej produkcii portu hororu Blair Witch, sme si písali už včera, akonáhle táto možno trocha nečakaná bomba padla do stredu poriadne strašidelného sveta internetu. Pôvodná verzia pre PC a Xbox One, ktorá sa koncom minulého roka dostala von aj na PS4, sa teda opäť toto leto rozšíri a to o Switch formát.

Summer in Mara

Kickstarterom odobrená hospodárska adventúra Summer in Mara, si po niekoľkých rokoch vývoja konečne razí cestu ku svojmu finálnemu vydaniu a v prípade verzie na Nintendo Switch, kde sa hra s určitosťou objaví, to bude už behom dvoch mesiacov (presný dátum zatiaľ nebol oznámený). Ak vás zaujíma relaxačný život uprostred slnečného ostrova Mara, určite si pustite včera publikovaný trailer nižšie.

Nintendo Switch toho včera dostal na zoznam oveľa viacej, a tak si kompletnú porciu noviniek či staronových pripomenutí môžete zrekapitulovať pustením neupravovaného záznamu pod čiarou.


DALŠÍ

CGwillWin