MotoGP20 vyrazí již brzy zpátky na trať

MotoGP20 vyrazí již brzy zpátky na trať
18:56, 20.02.2020

Společnosti Milestone a Dorna Sports S.L. dnes oznámily, že MotoGP™20, nejnovější kapitola oblíbené série MotoGP™, vyjde 23. dubna na PlayStation®4, Xbox One, Windows PC®/STEAM, Google Stadia a Nintendo Switch™. Úplně poprvé v historii vyjde hra jen pár týdnů po zahájení oficiálního mistrovství v MotoGP™ Championship; tým vývojářů vynaložil obrovské úsilí, aby hráčům umožnil plně si vychutnat aktuální závodní sezónu po boku svých legend. Díky MotoGP™20 se hráči mohou zúčastnit sezóny 2020, závodit proti šampionům MotoGP™ anebo se mohou vžít do role mladého závodníka a vyšplhat po žebříčcích od Red Bull MotoGP™ Rookies Cup až do vrcholné třídy.

Po velkém úspěchu předchozího dílu, který se dočkal velmi dobrého přijetí od kritiků i hráčů díky revolučním a vysoce žádaným funkcím, jde nyní videohra MotoGP™ ještě dál a přináší další vzrušující novinky a funkce. K tradiční adrenalinové hratelnosti, kterou si komunita tolik oblíbila, se nyní přidává strategičtější a realističtější přístup k závodům. Ryzí zážitek s MotoGP™, v boxech i na trati!

Strategie je klíč

Ve hře MotoGP™20 hráči nyní dostanou kompletní kontrolu nad svou kariérou a budou dělat rozhodnutí, která budou klíčová pro jejich úspěch na trati. Manažerská kariéra je konečně zpátky a přináší spoustu nových funkcí, které prověří závodní a strategické schopnosti hráčů! Hráči se mohou přidat k oficiálnímu týmu ze sezóny 2020 nebo k novému týmu sponzorovanému skutečnými značkami ze světa team MotoGP a budou se starat o kompletní doprovodný tým, který je bude podporovat ve volbě nového týmu, při analýze dat o závodech nebo v rozvoji motorky. Stejně jako ve skutečném MotoGP™ budou hráči muset dělat ta nejlepší rozhodnutí, aby našli vítěznou strategii a ovládli mistrovství.

Užijte si skutečný závod MotoGP™

Tou nejdůležitější věcí v závodě je jet co nejrychleji, a když přijde na to, jak získat pár cenných milisekund, počítá se každý detail. V MotoGP™20 sehrají hráči klíčovou roli v rozvoji motorky. Budou moct vylepšovat výkon různých jejích částí, získávat speciální vývojové body a zadávat úkoly svému týmu výzkumníků a vývojářů, aby dosáhli té nejvyšší úrovně. Aerodynamika, elektronika, výkon motoru, spotřeba paliva – to je jen pár příkladů řady technických možností, které budou moct hráči spravovat, aby si motorku vylepšili.

Vývojářský tým usilovně pracoval na tom, aby byla hratelnost mnohem strategičtější a realističtější, a přidal zcela nové realistické funkce, jako je spotřeba paliva, asymetrické opotřebení pneumatik a v neposlední řadě a zcela poprvé v historii značky i aerodynamické poškození, které bude mít vliv na estetiku i výkon motorky. Herní fyzika, která neustále usiluje o extrémní realismus, byla kompletně přepracována, aby byla hratelnost techničtější a odpovídala schopnostem hráče.

Mnohé z funkcí, které slavily úspěch v předchozím díle značky, se letos vracejí se spoustou vylepšení na základě skvělé zpětné vazby, kterou Milestone dostal od zapálené komunity:

Proslulý historický režim. Jeden z nejoblíbenějších herních režimů u komunity se vrací ve zcela novém formátu, s kompletně náhodně generovanými závody, které hráči musí vyhrát, aby si odemkli ty nejslavnější závodníky a motorky.

Neurální AI ve verzi 2.0. Co mnozí považovali za utopii, se stalo realitou. Minulý rok přinesla A.N.N.A. (zkratka pro Artificial Neural Network Agent) rychlejší, přirozenější a spravedlivější AI. Letos vývojáři z Milestone ještě rozšířili její schopnosti, takže dokáže strategicky spravovat opotřebení pneumatik a spotřebu paliva stejně jako skuteční závodníci.

Nové editory. Společně s nálepkami, přilbami, závodními čísly a nášivkami na zádech budou moct hráči v MotoGP™20 upravovat i kombinézy závodníků ve vlastním týmu, aby mohli závodit v jedinečném stylu.

Nejlepší online zážitek. Dedikované servery pro hru více hráčů nadále umožňují spolehlivější a zábavnější online zážitek. Nyní jsme přidali různá vylepšení, která dále rozšíří online hratelnost ve všech režimech: veřejné závody, soukromé závody a režim Race Director.

Po třech úspěšných ročnících Dorna a Milestone rovněž potvrzují letošní MotoGP™ eSport Championship, kde se sejdou hráči z celého světa a utkají se o titul mistra světa. Čtvrtý ročník MotoGP™ eSport Championship bude mít nový systém, o kterém se více dozvíte zde.

MotoGP™20 vyjde 23. dubna na PlayStation®4, Xbox One, Windows PC®/STEAM, Google Stadia a Nintendo Switch™.

DALŠÍ

CGwillWin