Overwatch 2 už letos?

Overwatch 2 už letos?
10:08, 09.01.2020

Impozantní příběhový trailer na BlizzConu a podivný způsob distribuce Overwatch 2, jsou vlastně dvě nejpodstatnější informace, které o "pokračování" nesmírně populární střílečky od Blizzardu máme. Naštěstí pozornost lidí je vždy na maximu a kdykoliv nějaký velký účet něco nečekaného zveřejní, hned se toho chytí.

Brazilský Twitter účet PlayStationu totiž tweetnul, že Overwatch 2 dorazí na trh už během roku 2020 a odkázal k tomu článek se "žhavými informacemi". Až doposud je to celkem zajímavé, protože by mohlo jít o nějaký předčasně zveřejněný Tweet. Bohužel ten odkazovaný článek je starý z loňského listopadu, což spíš nahrává tomu, že celý příspěvek byl nějaký úplný omyl a nemáme z něj co vyvovozovat.

Klik pro zvětšení (Overwatch 2 už letos?)

Samotný Jeff Kaplan na BlizzConu řekl, že druhý díl je v ranné fázi vývoje, což je zajímavé, protože jej šlo hrát na ploše BlizzConu. I tak, když někdo z Blizzardu říká, že hra jen tak nevyjde, tak se dá čekat, že fakt jen tak nevyjde. Proto bychom zatím tuto spekulaci brali hodně s nadhledem.


DALŠÍ

CGwillWin