Resident Evil 3 Remake je hotová vec, objavil sa totižto už aj na...

Resident Evil 3 Remake je hotová vec, objavil sa totižto už aj na...
09:36, 04.12.2019

Tretí radový diel série Resident Evil, teda projekt Nemesis, sa koncom roka 1999 postaral o to väčšiu popularizáciu novo vytvoreného konceptu survival hororov, na ktorom si Capcom dokázal založiť svoj osobný a nový kult (po sérii Street Fighter už druhý).

Tohto roku vydaný remake Resident Evil 2, ktorý si v našom teste odniesol takmer dokonalú známku, však rovnako potvrdil súčasný obrovský hlad po tejto kedysi slávnej IP. Fakticky krátko po vydaný spomínanej dvojky, prišli špekulácie o možnom vývoji Nemesis, ktoré aktuálne nabrali reálne kontúry.

Vývoj novej technicky vylepšenej verzie Resident Evil 3 už navyše môžeme dnes považovať za hotovú vec, keďže hra samotná sa objavila aj na PlayStation 4 Store obchode a to s jasne oficiálnou vizuálnou dokumentáciou. Tá nám odhaľuje nový art samotného Nemesisu ako aj ústrednej dvojice hrdinov. Na trailer si však budeme musieť počkať minimálne do 12. 12. 2019, kedy prebehne pompézne odovzdávanie cien The Game Awards, kde je ideálny priestor na zhodenie bomby v merítku RE3.

Na celom úniku nebude nakoniec nič až tak šokujúce, ostatne Capcom sám vo svojej poslednej finančnej správe označil remake Resident Evil 2 za neočakávane úspešný a bolo by z ich strany preto bláznovstvom nepokračovať v nastavenom trende.

Mimochodom samotné PlayStation Store nám potvrdilo aj finálny názov pre spin-off s podtitulom Resistance, ktorý ponúkne kooperačný zážitok 4 vs 1 bez nejakého príbehu v pravom slova zmysle.

Klik pro zvětšení (Resident Evil 3 Remake je hotová vec, objavil sa totižto už aj na...)


DALŠÍ

CGwillWin