Oznámili VR hru The Walking Dead: Saints & Sinners

Oznámili VR hru The Walking Dead: Saints & Sinners
18:03, 02.10.2019

Televízna telenovela The Walking Dead, ktorá si z komiksovej predlohy už v súčasnosti robí toaletný papier, evidentne stále vŕta v hlavách herných producentov, keďže sa im do tohto sveta oplatí opäť a zase investovať. Aktuálne bol totižto ohlásený VR projekt The Walking Dead: Saints & Sinners, ktorého čaká premiéra 23. 1. 2020, a to exkluzívne na Oculus Rift.

O vývoj sa stará spoločnosť Skydance Interactive a práve tá nám do mailu poslala srdcervúcu tlačovú správu o nutnosti ich projekt jednoducho milovať. Údajne vraj ponúkne hlboký systém v zmysle brutálnej likvidácie zombie a to nie len za pomoci bežných zbraní, ale dokonca aj vami vytvorených kúskov. Pripraviť sa máme na adrenalínovú a temnú jazdu naprieč zamorenou Amerikou a to za sprievodu reálneho fyzikálneho modelu akcie. Čo si pod týmto máte predstavovať? V zásade len to, že ak udriete kráčajúcu mŕtvolu sekerou, nečakajte že ňou prejde ako nôž maslom, ale naopak treba rátať s rezonanciou a odporom.

Inovácia VR segmentu však u tohto nápadu nekončí a každé vaše rozhodnutie komu pomôcť a koho nechať zožrať, môže definovať aj váš budúci osud a celkovo aj koniec hry. Ta týmto treba hľadať aj pointu podtitulu Saints and Sinners.


DALŠÍ

CGwillWin