GRID - Ultimátní edice a dárek za předobjednávku

GRID - Ultimátní edice a dárek za předobjednávku
20:29, 27.09.2019

Už za dva týdny se ozve skřípění nárazníků, až na trať vyrazí GRID®, další díl arkádové závodní série od Codemasters. Ti nás zvou k účasti na GRID World Series, kde můžeme závodit společně s těmi nejslavnějšími a nejžádanějšími závodními auty – aktuálními i klasickými, od GT přes Touring a Muscle až po Stock a Super Modifieds – a to na několika nejslavnějších městských ulicích, oválech a okruzích.

Fanoušky sběratelských edic určitě potěší, že k dispozici bude i ultimátní edice s bohatým obsahem, který si můžou prohlédnout zde:

Klik pro zvětšení (GRID - Ultimátní edice a dárek za předobjednávku)

Ošizeni ale nebudou ani majitelé standardních balení; speciální sběratelský plakát ve velikosti A2 dostanou všichni, kdo si hru předobjednají u českých a slovenských prodejců.

Klik pro zvětšení (GRID - Ultimátní edice a dárek za předobjednávku)

GRID zachycuje každý okamžik zápasu, od návalu adrenalinu při zhasínání světel až po euforii u šachované vlajky – i veškerou akci mezi tím. Incident střídá incident – těsné předjíždění, skřípění nárazníků o sebe i soutěžní kolize – to vše podtržené rivalitou úhlavních soupeřů i spoluhráčů, kteří se budou všichni snažit buď vám pomoct, nebo zbrzdit váš pokrok na cestě za titulem šampiona GRID World Series.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

TA NEJSLAVNĚJŠÍ ZÁVODNÍ AUTA – Usedněte za volant obrovského výběru aktuálních i klasických vozidel různých tříd. Hra nabídne moderní auta jako Porsche 911 RSR a Ferrari 488 GTE ve třídě GT, jakož i klasiky Ford GT40 a Pontiac Firebird Modified – se všemi těmito vozy budete moct závodit do sytosti.

Třídy:
Touring Cars
Stock Cars
Tuner Cars
GT Cars
Formula J
Prototype
Group 7 Specials

12 NEUVĚŘITELNÝCH ZÁVODNÍCH LOKACÍ – Soutěžte v napínavých závodech v ulicích ikonických měst, na světoznámých okruzích a nádherných rovinkách. Mezi lokace patří Havana, Šanghaj, Brands Hatch, Indianapolis a spousta dalších, které nabídnou více cest v každé oblasti během různé denní doby a za různého počasí.

NAPIŠTE VLASTNÍ PŘÍBĚH, VYTVOŘTE VLASTNÍ ODKAZ – Vyberte si ze 6 hlavních kariérních cest, které všechny vedou na GRID World Series, plus dodatečné soutěže Showdown, Touring, Stock, Tuner, GT, Invitational a The Fernando Alonso Challenge.

VÝZVA FERNANDA ALONSA – Fernando Alonso, jeden z nejúspěšnějších závodníků moderní éry F1, Endurance a závodů Stock, se stává součástí hry GRID jako závodní konzultant a jeho vůz Renault R26 je dostupný ve hře. Postavte se jeho výzvám a získejte právo závodit se samotným Alonsem.

6 NAPÍNAVÝCH TYPŮ ZÁVODŮ – Užijte si výzvu různých herních režimů i editoru soutěží/závodů:

Racing – Tradiční závodní režim se skupinovým startem a finišem se šachovanou vlajkou

Oval Racing – Postupný start s daným počtem kol
Time Trial – Jedno auto na trati/okruhu svádí závod s časem

Time Attack – Více aut na trati/okruhu, postupný start proti času

Skirmish – Hráči si mohou vyzkoušet auta nebo se pobavit s kamarády, zatímco čekají na hru pro více hráčů

Hot Lap – Vylepšete si postavení na startu před závodem díky nejrychleji zajetému kolu

RACECRAFT – Inovativní okamžitý systém bodování, který hráče odměňuje za přesnou, zdatnou či smělou jízdu. Hráči mohou získávat body od spoluhráčů, soupeřů i úhlavních konkurentů a zlepšit si tak skóre offline i online.

VÝZNAMNÝ SYSTÉM POŠKOZENÍ – Poškození ve hře GRID má vliv na hráče i počítačové závodníky a navazuje na úspěšný systém poškození od Codemasters, který vizuálně a mechanicky ovlivňuje váš závod. Poškození bude mít vliv na vzhled i na ovládání a rovněž je možné kvůli němu závod nedokončit.

POSTUP HRÁČE – Získávejte zkušenosti během závodění a Racecraftu a postupujte na vyšší úrovně, za což budete dostávat odměny. Hráči získají odměny za prestiž, karty hráče, nové spoluhráče i úspěchy v rámci celé hry.

SOUTĚŽTE ONLINE – Závoďte v rychlých zápasech nebo povyšte své závodění na vyšší úroveň díky editoru online soutěží, a to buď v rámci veřejných her, či soukromých závodů s přáteli.

Grid vychází 11. října 2019 na PS4, Xone a PC. PC verze bude v prodeji za DMOC 1275 Kč, konzolové za 1785 Kč. K dispozici bude i ultimátní edice – konzolové verze bude možné koupit za DMOC 2295 Kč, PC za 1785 Kč. Všichni, kdo si hru předobjednají, dostanou speciální sběratelský plakát.


DALŠÍ

CGwillWin