Overwatch pro Switch potvrzeno a známe datum

Overwatch pro Switch potvrzeno a známe datum
07:54, 05.09.2019

To o čem se spekulovalo už dlouho a uniky to několikrát naznačovali je opravdu pravdou. Hero shooter Overwatch od slavného Blizzardu se ukáže na Nintendu Switch a to už za něco málo přes měsíc. Oficiální datum vydání je 15.10.2019.

Hra podle všeho bude obsahovat to co verze na ostatních systémech. K tomu ale přidá možnost hrát v handheld módu a pro spoustu Switch hráčů populární míření pohybem celé konzole (či Pro ovladače). Předobjednávky Switch verze dostanou exkluzivní skin pro Widowmaker. Ke hře samotné přibalují 3 měsíce Nintendo Online služby a také celkem 15 skinů (5 Legendary Hero Skins, 5 Epic Hero Skins, 5 Origin Hero Skins). A kdo hru zapne do konce roku obdrží Golden Loot Box s garantovaným Legendary předmětem.

Uvidíme jak hratelná bude, zrovna Overwatch je typ hry, který těží z více fps. Blizzard i komentoval možnosti cross-play a stále tuto věci zkoumají. Zatím tedy nebude možné hrát s ostatními platformami ani použít svůj účet, na kterém už máte mraky skinů z PC či jiné verze.


DALŠÍ

CGwillWin